Çözüldü Nitro 5 AN515-45 aygıt yöneticisinden yanlışlıkla Bluetooth silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

poorfredo

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba,

Bilgisayarımın Aygıt Yöneticisi'nden yanlışlıkla Bluetooth'u sildim. Ne yapmalıyım geri yükleyebilmek adına? Bilgisayar: Acer Nitro 5 AN515-45.

Dosya Ekleri

• mmc_xMvPI8Chdf.png
    mmc_xMvPI8Chdf.png
    121,8 KB · Görüntüleme: 15
Çözüm
Laptopu yeniden başlattın mı otomatik geri gelmesi lazım.
Yeniden başlattım ve düzeldi. Ancak driver'ı yükleyince mi oldu bilmiyorum. @bentunadeyilim1234
Aynı anda şu videodakileri de deniyordum. Yani ya videodakiler ya da driver işi çözdü. Konuyu kilitleyebiliriz, sağ olun yardımlarınız için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yukarıdaki büyüteç ikonuna tıkladınız mı?

Dosya Ekleri

• downloadfile.png
    downloadfile.png
    52,5 KB · Görüntüleme: 8
Laptopu yeniden başlattın mı otomatik geri gelmesi lazım.
Yeniden başlattım ve düzeldi. Ancak driver'ı yükleyince mi oldu bilmiyorum. @bentunadeyilim1234
Aynı anda şu videodakileri de deniyordum. Yani ya videodakiler ya da driver işi çözdü. Konuyu kilitleyebiliriz, sağ olun yardımlarınız için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

çözüm olarak işaretleybilir misin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı