Çözüldü Nokia Lumia 520 İçin WhatsApp nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Lumia telefonlara inmiyor diye biliyorum. APK bile yüklenmiyor o telefona.
Nasıl oluyor hocam anlatabilir misiniz? Ve nereden bulacağım.
"Google>Lumia whatsapp nasıl indirilir enter> kopyala>Sosyal'e yapıştır"
Arkadaş böyle bir yol izleyip konuya cevap yazdı sanırım. Xap dosyalar uyumsuzluk çıkartacaktır çalışacağını sanmam. Bir yolu varsa aydınlanmayı ben de bekliyorum tabii.

"Google>lumia WhatsApp nasıl indirilir enter> kopyala>sosyal'e yapıştır"
Arkadaş böyle bir yol izleyip konuya cevap yazdı sanırım. Xap dosyalar uyumsuzluk çıkartacaktır çalışacağını sanmam. Bir yolu varsa aydınlanmayı ben de bekliyorum tabii.

Cihazda mağazaya gidiğimde böyle bir hata alıyorum ekran görüntüsünü de cihazdan aldım şu anda bu mesajı bu cihazdan yazıyorum.

Dosya Ekleri

• wp_ss_20220210_0005.png
    wp_ss_20220210_0005.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 84
  • wp_ss_20220210_0007.png
    wp_ss_20220210_0007.png
    58,3 KB · Görüntüleme: 81
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de var Lumia 520 yatıyor bayağıdır🙂. Birazdan detaylı şekilde anlatırım. Belki xap dosyalarını buraya da yükleyebilirim.

İlk olarak telefonunun kayıt işlemini gerçekleştirmen gerekiyor. Bunun için atığım dosyayı ilk önce klasöre çıkar ve Microsoft SDKs\Windows Phone\v8.1\Tools\Phone Registration dizesindeki PhoneReg.exe den yapacaksın.
İkici adımda sana vereceğim wp.xap dosyasını Microsoft SDKs\Windows Phone\v8.1\Tools\AppDeploy dizesinden AppDeploy uygulamasından yapacaksın.

Birazdan dediniz ama 2 saat oldu hocam.

Dosyaları uploadlayamadım. Uploadım berbat şu an. Her şeyi hazırladım dosyaları yarın uploadlarım.

İlk olarak telefonunun kayıt işlemini gerçekleştirmen gerekiyor. Bunun için atığım dosyayı ilk önce klasöre çıkar ve Microsoft SDKs\Windows Phone\v8.1\Tools\Phone registration dizesindeki phonereg. Exeden yapacaksın.
İkici adımda sana vereceğim wp. Xap dosyasını Microsoft SDKs\Windows Phone\v8.1\Tools\AppDeploy dizesinden appdeploy uygulamasından yapacaksın.

Dosyaları uploadlayamadım. Uploadım berbat şu an. Her şeyi hazırladım dosyaları yarın uploadlarım.

Hiçbir şey anlamadım hocam cihaz gerçek cihaz Virtual falan değil.

Nasıl yapılacağını anlatır mısınız?
.apk dosyalarını .xapk dosyalarına dönüştüren, komut sistemi üzerinden çalışan bir uygulama vardı. Ben de Lumia 640 telefonuma dönüştürme yoluyla WhatsApp indirmeye çalışmıştım ama Windows Phone 10'a güncelleyemediğim için indiremedim (hafızası yetmedi). Ya da komut sisteminde çalışan Windows Phone 10 güncelleyicisiydi, tam hatırlayamadım. Ama WhatsApp'ın yüklenip çalıştırılabildiğini hatırlıyorum. Nasıl yapıldığını biraz araştırıp bulursam iletirim (bana da lazım böyle bişi şuan)

.apk dosyalarını .xapk dosyalarına dönüştüren, komut sistemi üzerinden çalışan bir uygulama vardı. Ben de Lumia 640 telefonuma dönüştürme yoluyla WhatsApp indirmeye çalışmıştım ama Windows Phone 10'a güncelleyemediğim için indiremedim (hafızası yetmedi). Ya da komut sisteminde çalışan Windows Phone 10 güncelleyicisiydi, tam hatırlayamadım. Ama WhatsApp'ın yüklenip çalıştırılabildiğini hatırlıyorum. Nasıl yapıldığını biraz araştırıp bulursam iletirim (bana da lazım böyle bişi şuan)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video izlemiştim zamanında ama dediğim gibi cihazım Windows Phone 8.1 olduğundan çalışmamıştı. Bir de zamanında Android uygulamalarını Windows Phone'larda çalıştırmak için Project Astoria diye bir şey vardı. Konunun üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmiş ama halen bakmak istersen haberin olsun.

Son düzenleme:
APK dosyalarını. XAPK dosyalarına dönüştüren, komut sistemi üzerinden çalışan bir uygulama vardı. Ben de Lumia 640 telefonuma dönüştürme yoluyla WhatsApp indirmeye çalışmıştım ama Windows Phone 10'a güncelleyemediğim için indiremedim (hafızası yetmedi). Ya da komut sisteminde çalışan Windows Phone 10 güncelleyicisiydi, tam hatırlayamadım. Ama WhatsApp'ın yüklenip çalıştırılabildiğini hatırlıyorum. Nasıl yapıldığını biraz araştırıp bulursam iletirim (bana da lazım böyle bir şey şu an)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir video izlemiştim zamanında ama dediğim gibi cihazım Windows Phone 8.1 olduğundan çalışmamıştı. Bir de zamanında Android uygulamalarını Windows Phone'larda çalıştırmak için project astoria diye bir şey vardı. Konunun üzerinden 1 yıldan fazla zaman geçmiş ama halen bakmak istersen haberin olsun.

Cevabınız için çok teşekkür ederim ama cihaz bozulali cok oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı