Nokia Lumia 630 Telefonu Samsung Şarj Cihazıyla Şarj Etmek

damib56462

Hectopat
Merhaba, birkaç günlüğüne başka bir yerde kalacağım ve şarj cihazımı evde unutmuşum. Bir süre Nokia Lumia 630 telefonumu Samsung şarj cihazıyla şarj etsem sorun olur mu? Son zamanlarda karşımıza çıkan patlayan batarya haberlerinden sonra tereddütte kaldım birazcık.

Lumia 920 telefonumu neredeyse 1 senedir Samsung şarj cihazıyla şarj ediyorum, bir sorun çıkarmadı henüz ama bilemiyorum artık ne zaman patlarsa. :D Bence sorun çıkarmaz bir kaç gün için, öyle olsaydı her telefon elimizde patlardı yani.

Ben Lumia 820 cihazımı hızlı şarj ettiğinden dolayı Htc One M8 şarjı ile ediyorum. Yaklaşık 6 aydır sorun çıkarmadı. Telefon iki seneyi bitirdi. Üstelik batarya değişimi de yapmadım. Buradan zarar verip yada veremeyeceği hakkında bir yorum yapmak olmaz bence. Patlarda patlamazda. Haberleri görüyoruz. ıPhone bile patlıyor.

Usb ucu telefona uyum sagladıktan sonra şarj edersiniz sıkıntı olmaz hangi marka olursa olsun ama tavsiye etmem.Her telefonun batarya mah degeri farklı oldugundan tel.şarj cıhazlarıda ona göre yapılır..

Pc ve araç üzerindende mecbur kalmadıkça şarj etmeyin ( özellikle PC vb ) zararı var bataryaya mümkün oldunca orjınal şarj aletleri kullanın arkadaşlar.

Merhaba, birkaç günlüğüne başka bir yerde kalacağım ve şarj cihazımı evde unutmuşum. Bir süre Nokia Lumia 630 telefonumu Samsung şarj cihazıyla şarj etsem sorun olur mu? Son zamanlarda karşımıza çıkan patlayan batarya haberlerinden sonra tereddütte kaldım birazcık.
Bende nokia lumia 635 kullanıyorum bende aynı senin gibi samsung telefon sarjları ile cihazımı şarj ettim bi sorun olmadı ama orjinal şarjım kadar hızlı doldurmuyo sarjımı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı