Çözüm Nokia N73 kamerası donuyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Narqo

Decapat
Makaleler
2
Evet hala bunları kullanan kaldı mı? Diyebilirsiniz ama hala kullananlar vardır elbet telefonda ilk önce ön kamerayı açtığımda video çekimi yapmıyordu kamera dondu ve açılmamaya başladı. Galeri açılmıyordu sorunun hafıza kartından kaynaklandığını fark ettim. Önce format çektim fakat bir yararı olmadı sonra hafıza kartını biçimlendirdim ve sorun çözüldü. Hafıza kartını biçimlendirmek için: Menü-araçlar-hafıza-seçenekler-hafıza kartını biçimlendir.

Ölümsüz telefon bunlar elimdeki n73 aktif olarak 15 yıl kullanılmış tüm aksesuarları duruyor bir o zamanların cihaz aksesuarlarına bakıyorum bi de şimdikilere aradaki fark şaka gibi n70 var birde efsane cihazlar.

Benim 6680 geçen açıp görüşme yapmayı denedim. Benim sesim karşıya gitmiyordu yani mikrofon bozuk gibiydi. Getirdim bi telefoncuya, içini açtı baktı mikrofonun ana karta bağlantı yeri oksitlenme yapmış haliyle kullanılmadığı için. Metal bi aletle temizledi ve monteledi, sonuç telefon sapa sağlam :) Gerçekten efsane telefonlardı. 2006 dan bu yana 16 sene geçmiş, ve eminim en az bir bu kadar daha çalışmaya devam eder.

Benim 6680 geçen açıp görüşme yapmayı denedim. Benim sesim karşıya gitmiyordu yani mikrofon bozuk gibiydi. Getirdim bi telefoncuya, içini açtı baktı mikrofonun ana karta bağlantı yeri oksitlenme yapmış haliyle kullanılmadığı için. Metal bi aletle temizledi ve monteledi, sonuç telefon sapa sağlam :) Gerçekten efsane telefonlardı. 2006 dan bu yana 16 sene geçmiş, ve eminim en az bir bu kadar daha çalışmaya devam eder.
Sizinde bu tarz telefonlara ilginiz var sanırım benim n 70 te ses iyi gidiyor faat ses aşırı kısık geliyor cihaz hiç tamir görmemiş kıyamıyorum açtırmaya.

Sizinde bu tarz telefonlara ilginiz var sanırım benim n 70 te ses iyi gidiyor faat ses aşırı kısık geliyor cihaz hiç tamir görmemiş kıyamıyorum açtırmaya.

Hoparlöründe oksitlenme olabilir onun da. Benim de hiç açılmayan cihazım 16 yıl sonra açıldı. İlk açıldığında ekranda bozulmalar oldu ve çok korktum. Ama çok şükür düzeldi. Gerçekten dediğiniz gibi insan kıyamıyor. O ekranın bozuk halini görünce kalbim küt küt atmaya başlamıştı :D

Geri
Yukarı