Gıda Noodle o kadar zararlı mı?

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Ayda 1 noodle yiyeyim dedim, ağzımdan burnumdan getirdiler yeme yeme diye. O kadar zararlı mı bu şey? Ayda 1 yesem kanser mi olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey abartılır. Sanki yiyince öleceğiz. Ben 1 senedir her gün yiyorum. En ufak sağlık problemi ile bile karşılaşmadım.

Her şey abartılır. Sanki yiyince öleceğiz. Ben 1 senedir her gün yiyorum. En ufak sağlık problemi ile bile karşılaşmadım.

Dostum yaptığın oldukça sağlıksız ve kötü bir şey. Sana bir şey olmamış diye başkalarına da olmayacağı anlamına gelmez. İnsanımızın klasik sorunu bilime karşı gelmek.

Dostum yaptığın oldukça sağlıksız ve kötü bir şey. Sana bir şey olmamış diye başkalarına da olmayacağı anlamına gelmez. İnsanımızın klasik sorunu bilime karşı gelmek.
Ben bilime karşı gelmedim. Abartıldığını ve bana bir şey olmadığını söyledim.

Ben bilime karşı gelmedim. Abartıldığını ve bana bir şey olmadığını söyledim.

Abartıldığı kadar yok ama hafife alınmayacak kadar da zararı vardır Noodle'ın. Senin yaptığın şey aslında bir bakıma bana bir şey olmadı o kadar da bir şeyi yok diyerek başkalarının sağlığını tehlikeye atmak. Sağlık konu olunca bu tür söylemlerde bulunmazsan daha iyi olur sadece bunu demek isterim.

Geri
Yukarı