Noodle zararlı mı?

Paketli gıdaların tümünün zararlı olduğunun kanaatindeyim. Nuhun Ankara makarnasından daha zararlı, margarinden daha sağlıklı olduğu kanaatindeyim.
Lakin bol miktarda monosodyum glutamat var, varın siz düşünün.

Her gün yiyen birisi olarak zararını görmedim. Abartıldığı kadar ve örnek olarak söylüyorum sigara kadar zararlı değil. Zararını görmen için zaten bağışıklık sisteminin aşırı düşük falan olması lazım. Ha içeriğini diyorsan evet zararlı kimyasallar var.

Arkadaşlar henüz çocuğum olmadı ama kısır mı olacağım ben şimdi? Nasıl çözeriz? İlerideki eşime kısırım desem beni reddeder mi? Kısırlar nasıl çocuk yapıyor?

Arkadaşlar henüz çocuğum olmadı ama kısır mı olacağım ben şimdi? Nasıl çözeriz? İlerideki eşime kısırım desem beni reddeder mi? Kısırlar nasıl çocuk yapıyor?
Bankaya gidiyorsunuz sonra...
Çok tercih etmiyorum ama arada yiyorum noodle zararlı mı?
Paketli gıdalarda ve hazır ürünlerde bolca katkı maddesi bulunuyor ve doğal olarak zararlı sayılıyor ancak her gün, sık sık yemediğiniz zaman herhangi bir zararı bulunmuyor. Ayda 4-5 defa yiyiyorum ben. Bu arada kısırlık yaptığı iddiası tamamen yalan.

İndomine marka noodle hep yiyordum bağımlılık gibi bir şey sonra okudum içinde maya olduğu için yağlı gibi yumuşak yapıyormuş, yağı kullanınca zaten idrara sap sarı çıkıyorsun tamamen zararlı olduğunu düşünüyorum eski tadı da kalmadı zaten hem de 1 lirayken iş görüyordu şimdi o paraya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı