Normal televizyonu akıllı televizyon yapmak için cihaz tavsiyesi

PRecel

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, televizyonumu akıllı televizyon yapacak "kutu" cihaz almak istiyorum fakat karar veremedim. Önerileriniz var mı? Rica ediyorum "Mi Stick" gibi USB tarzı şeyler önermeyin "kutu" bir aygıt istiyorum. Hemen bozulmayacak, idare edecek bir şey var mı? Aklımda Mi Box var fakat daha uygun fiyatlı bir şey biliyorsanız söylerseniz sevinirim.

Mi stick'in RAM'ı yetmiyor diye biliyorum. Mi Box daha iyi. Bende var bazen RAM kaynaklı donma yapsa bile daha iyi.

Merhaba arkadaşlar, televizyonumu akıllı televizyon yapacak "kutu" cihaz almak istiyorum fakat karar veremedim. Önerileriniz var mı? Rica ediyorum "Mi Stick" gibi USB tarzı şeyler önermeyin "kutu" bir aygıt istiyorum. Hemen bozulmayacak, idare edecek bir şey var mı? Aklımda Mi Box var fakat daha uygun fiyatlı bir şey biliyorsanız söylerseniz sevinirim.

Xiaomi Mi Box alabilirsin ayrıca 4K çözünürlük desteği var diye biliyorum.

Hocam okumadınız mı bilmiyorum ama kocaman "Mi Stick Tarzı şeyler önermeyin" yazmışım...

Mi Box S kullanıyorum. Eğer ucuz olması şart değilse hiç düşünmeden alabilirsiniz. Gerçekten şahane bir cihaz. Tabii ucuza daha iyi özelliklere sahip cihazlar varsa orasını bilemem.

Alacağınız cihazda mutlaka USB girişi olsun. Böylece APK dosya yüklerken çok daha hızlı ve basit bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Mi Box S kullanıyorum. Eğer ucuz olması şart değilse hiç düşünmeden alabilirsiniz. Gerçekten şahane bir cihaz. Tabii ucuza daha iyi özelliklere sahip cihazlar varsa orasını bilemem.

Alacağınız cihazda mutlaka USB girişi olsun. Böylece APK dosya yüklerken çok daha hızlı ve basit bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Ne zamandır kullanıyorsunuz hocam Mi Box S'i? Hiç donma kasma yapıyor mu? Bizim televizyon çok eski donma kasma problemine neden olur mu?

Yaklaşık 4 ay oluyor alalı. Isınma veya donma gibi sorunlarla karşılaşmadım henüz.

donma kasma problemine neden olur mu?

Televiyzonun eski olup olmamasıyla bir alakası yok. Benim televizyonum da yaklaşık 12 senelik neredeyse. Televizyonu sadece görüntü almak için kullanacaksınız. İnternetiniz iyiyse sıkıntı çekmezsiniz.

Geri
Yukarı