Diğer Normal yatak yerine şişme yatak kullanılır mı?

Oghun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Los Santos
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar odamda şu anda 2 tane baza var ve çok yer kaplıyorlar. Ben yazın odamı komple değiştireceğim ve aklımda bir fikir var. Yatak yerine şişme yatak alsam sağlıklı olur mu? 1ay sonra sıkıntı yaşamak istemem. Kullananların cevaplarını bekliyorum. Normal yatak mı almalıyım şişme yatak mı?

Arkadaşlar odamda şu anda 2 tane baza var ve çok yer kaplıyorlar. Ben yazın odamı komple değiştireceğim ve aklımda bir fikir var. Yatak yerine şişme yatak alsam sağlıklı olur mu? 1ay sonra sıkıntı yaşamak istemem. Kullananların cevaplarını bekliyorum. Normal yatak mı almalıyım şişme yatak mı?
Kullanılır hocam. İlk başta alışma süreci biraz zor olur, ondan sonra umursamasınız rahat olur gideeer.

Şişme yatak uzun kullanım sonra rahatsız edebilir. Zaten hep orada olacaksa neden normal yatak almıyorsunuz ki ?

Rahatsız olur hocam ama görüntü değişikliği istiyorsanız belki palet kullanabilirsiniz.

palet-yatak-fiyatlari.jpg

https://www.hepsiburada.com/bestway...pompa-dahil-sisme-yatak-67000-pm-HB00000RC7XW

Ben bunun çift kişiliğini almıştım sıcak bir memlekette yaşadığım için gece uyunmayacak kadar sıcak olduğunda klimalı odada yatmak için.1.5 aydır kesintisiz bu yatakta yatıyorum gerçekten çok iyi. Bel fıtığım var başlangıç düzeyinde ona rağmen hiç bir şekilde rahatsız etmedi. Pompası ile hava basmak çok kolay. Çift kişilik bazayı kaldır, indir taşı vs. derken çok zor olacaktı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı