NTLite XML dosyasıyla oluşturulan Windows 11 kullanıcı adı ve parola soruyor

Nurettin bey

Kilopat
Daha fazla  

Mevcut XML dosyası ile ISO düzenledim ama kurulum aşamasından sonra Windows diğer kullanıcı adı ve paralosu soruyor zaten kurulum aşamasında bize kullanıcı adı ve parola sormadan bu aşamaya gelmişti. Sanırım ilgili dosya hazırlanırken kurulum administrator veya kullanıcı adı ve şifresi ile kurulum hazırlanmış sanırım.

Dosya Ekleri

• 20230912_110537.jpg
    20230912_110537.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut XML dosyası ile ISO düzenledim ama kurulum aşamasından sonra Windows diğer kullanıcı adı ve paralosu soruyor zaten kurulum aşamasında bize kullanıcı adı ve parola sormadan bu aşamaya gelmişti sanırım ilgili dosya hazırlanırken kurulum adminasrator veya kullanıcı adı ve şifresi ile kurulum hazırlanmış sanırım.
Hmm ben daha test etmemiştim gece 5'de attım. Yanlış bir şeyi kapattım sanırım. Kusura bakmayın. Tekrar düzenleyip dönüş yapacağım.

Mevcut XML dosyası ile ISO düzenledim ama kurulum aşamasından sonra Windows diğer kullanıcı adı ve paralosu soruyor zaten kurulum aşamasında bize kullanıcı adı ve parola sormadan bu aşamaya gelmişti sanırım ilgili dosya hazırlanırken kurulum adminasrator veya kullanıcı adı ve şifresi ile kurulum hazırlanmış sanırım.
Kullanıcı adı: Administrator
Şifre kısmını boş bırakıp enter'a basın.

Geri
Yukarı