Numpadsiz membran klavye önerisi

Bütçe
1500
4 yılı aşkın Trust GXT 890 Cada kullanıyorum onun yanında membran olarak da 830 modelini kullanıyorum ve ikisi de bazı tuşların üstü silinmesi dışında hiçbir sorun çıkarmadı bana. Sapasağlamlar hala. Siz hangi modelde sorun yaşamıştınız?

BİM'den en ucuz modelleri kullananlar diyor bunu genelde.

Uygun fiyatta Rampage Gamepower'den çok çok daha kaliteli bir marka kendileri ama Trust ucuz bozulur.

Siliniyor bu arada, kendim kullanıyorum. Bu tamamen yalan.

Ne kadardır kullanıyorsunuz, benim 1 sene oldu henüz bir deforme yok. Baskısı çoğu membrandan kaliteli, lazer baskı olduğu için çok zor silinmesi. Yoğun şekilde kodlama ve oyunda kullanıyorum. Yalan olduğunu düşünüyorsanız buyrun SS.

20240514_123723.jpg

Ne kadardır kullanıyorsunuz, benim 1 sene oldu henüz bir deforme yok. Baskısı çoğu membrandan kaliteli, lazer baskı olduğu için çok zor silinmesi. Yoğun şekilde kodlama ve oyunda kullanıyorum. Yalan olduğunu düşünüyorsanız buyrun SS.

Eki Görüntüle 2195162
Kendi aldığım üründen yola çıkarak söyledim bunu, tamamen efsane olan bir şey. Eve gidince fotoğraf ile tasdiklerim.

Kendi aldığım üründen yola çıkarak söyledim bunu, tamamen efsane olan bir şey. Eve gidince fotoğraf ile tasdiklerim.
Trust GTX830 kullanmıştım daha önce membran olarak, birkaç ay içinde WSAD tuşları soyulmaya başlamıştı, baskısı aşırı dandikti. Steelseries in baskısı ise mükemmele yakın duruyor, yani tırnakla kanırtılmadığı sürede Trust gibi silinmesinin imkanı yok diye düşünüyorum. O yüzden ne kadardır kullanıyorsunuz diye sormuştum.

Trust GTX830 kullanmıştım daha önce membran olarak, birkaç ay içinde WSAD tuşları soyulmaya başlamıştı, baskısı aşırı dandikti. Steelseries in baskısı ise mükemmele yakın duruyor, yani tırnakla kanırtılmadığı sürede Trust gibi silinmesinin imkanı yok diye düşünüyorum. O yüzden ne kadardır kullanıyorsunuz diye sormuştum.
2 sene önce aldım fakat kullanmadığım dönem de olmuştu. Toplamda 1 sene kullandım diyebilirim. Ama fiyat bandında alınabilecek bir membran klavye olduğunu düşünüyorum.

2 sene önce aldım fakat kullanmadığım dönem de olmuştu. Toplamda 1 sene kullandım diyebilirim. Ama fiyat bandında alınabilecek bir membran klavye olduğunu düşünüyorum.
Evet ben 1300TL iken almıştım. Mekaniğe göre sessiz olması çok büyük bir avantaj benim için, yazış hissiyatı mükemmel. Oyunda da tepki süresi gayet yeterli diye düşünüyorum. Umarım ufak tefek deformeler dışında uzun yıllar götürür, sizdekinin fotoğrafını müsait olduğunuzda atarsanız sevinirim en azından bir fikir oluşur kafamda ömrü ile alakalı.

Geri
Yukarı