OBS Twitch chat'i görme

Makaleler
16
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Web Yazılım
Merhaba,

Twitch Studio kullanıyorum. Chat'i ekrana veriyor ancak çok amatör bir yazılım. OBS'de tonlarca özellik var, haliyle onu kullanmak istiyorum.
Ancak OBS bana Chat'i göstermiyor, yayında ekrana veriyor ancak Chat'i benim görmem lazım.

İkinci monitör, telefon vs. çözüm olduğunu biliyorum ancak ben ekrana daha pratik şekilde chati yazdırmanın yolunu arıyorum.

3. parti program kullanmak istemiyorum bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle streamlabs ile Twitch hesabını eşleştirmen gerek. Eşleştirme sonrası obs'ten tools olarak ekleyip istediğin bir yerde konumlandırabilirsin. (Dost tavsiyesi olarak da bu işleri yapmak istiyorsan ilerde illaki ikinci bir monitöre ihtiyacın olacak.)

Öncelikle Streamlabs ile Twitch hesabını eşleştirmen gerek. Eşleştirme sonrası OBS'ten Tools olarak ekleyip istediğin bir yerde konumlandırabilirsin. (dost tavsiyesi olarak da bu işleri yapmak istiyorsan ileride illaki ikinci bir monitöre ihtiyacın olacak.)

Bende tamamen yayın işlerini daha iyi yapabilmek ve Xbox'da daha rahat oyun oynamak için 27'lik monitör alacağım Amazon düzeltirse sorunumu.

Arkadaşlar ben Streamlabs kullanmayı biliyorum ancak bu chat ekranı yayına ekleniyor ben kendim chati aynı monitör üzerinden oyunu oynarken görmek istiyorum.
Streamlabs kullanmanızı öneririm ciddi şekilde eğer Streamlabs kullanmak istemezseniz sanırım Chat'i tarayıcıda açabiliyordunuz onun dışında saf OBS'de o özellik yok sanırım.

Öncelikle streamlabs ile Twitch hesabını eşleştirmen gerek. Eşleştirme sonrası obs'ten tools olarak ekleyip istediğin bir yerde konumlandırabilirsin. (Dost tavsiyesi olarak da bu işleri yapmak istiyorsan ilerde illaki ikinci bir monitöre ihtiyacın olacak.)

OBS ile Twitch hesabınızı entegre ediniz. Böylelikle yazılımı başlattığınız da otomatik olarak sohbet ekranı da görünecektir.

Streamlabs ile yayın yaptığında bu şekilde görünüyor zaten.
Arkadaşlar ben Streamlabs kullanmayı biliyorum ancak bu chat ekranı yayına ekleniyor ben kendim chati aynı monitör üzerinden oyunu oynarken görmek istiyorum.
Dersen ki benim tek monitörüm var o esnada oyun oynarken chati görmek istiyorum, maalesef. Telefon kullanabilirsin.

Dosya Ekleri

• 68747470733a2f2f736c6f62732d63646e2e73747265616d6c6162732e636f6d2f6d656469612f73747265616d6c61...png
    68747470733a2f2f736c6f62732d63646e2e73747265616d6c6162732e636f6d2f6d656469612f73747265616d6c61...png
    1,2 MB · Görüntüleme: 478
OBS ile Twitch hesabınızı entegre ediniz. Böylelikle yazılımı başlattığınız da otomatik olarak sohbet ekranı da görünecektir.
Merhaba,

Twitch Studio kullanıyorum. Chat'i ekrana veriyor ancak çok amatör bir yazılım. OBS'de tonlarca özellik var, haliyle onu kullanmak istiyorum.
Ancak OBS bana Chat'i göstermiyor, yayında ekrana veriyor ancak Chat'i benim görmem lazım.

İkinci monitör, telefon vs. çözüm olduğunu biliyorum ancak ben ekrana daha pratik şekilde chati yazdırmanın yolunu arıyorum.

3. parti program kullanmak istemiyorum bu arada.
Emsanator arkadaşın yazdığı yoruma bakabilirsin. Twitch hesabınla OBS'i entegre ettiğinde chat sol kısımda gözüküyor.

Geri
Yukarı