Odayı küçük siyah böcekler bastı

serdarrrr4r

Picopat
Fotoğraftaki böceklerden bastı arada sırada görüyordum, görünce peceteyle alıp atıyordum. Bu gece bir fark ettim ki her yerdeler 30dk falan belki süpürgeden hepsini süpürdüm ama hala buluyorum. Ne yapmalıyım? İlaçlatacağım ama hangi ilaçla? @Akbaba İsmet

IMG_20240503_000349[1].jpg

Bir ara mutfağımı sarmışlardı hicbir ilac etki etmiyordu bir tane jel var o bir anda soylarını kuruttu onu kullanmalı mıyım sizce?
En yakın zamanda kullanamlısınız, ama gözden kaybolduktan sonra hemen püskürtmeli bir ilaç ile bütün köşeleri tekrar geçmeniz lazım. Ölürken yumurtalarını bırakıyor ve siz soyları kurudu sanarken sağa sola bıraktıkları yumurtalar sizin jele değmediği için tekrar sarıyorlar.

En yakın zamanda kullanamlısınız, ama gözden kaybolduktan sonra hemen püskürtmeli bir ilaç ile bütün köşeleri tekrar geçmeniz lazım. Ölürken yumurtalarını bırakıyor ve siz soyları kurudu sanarken sağa sola bıraktıkları yumurtalar sizin jele değmediği için tekrar sarıyorlar.

Şimdi sürebildiğim her yere sürdüm yarın okuldan gelince odanın tamamına süreceğim. Püskürtmeli ilaç önerebilir misiniz?

Beni etiketlemişsiniz ama bu konuda çok bilgi sahibi değilim açıkçası. Direkt bir ilaçlama firmasıyla anlaşabilirsiniz çünkü eğer hızlı yumurtlayan bir böcekse marketteki ilaçlar etki etmeyebilir.

Geri
Yukarı