Prime Video Ödeme yapılmadan izleniyor

MORTEUX

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, geçen Prime video da bir dizi izlemek isiyordum, bir aylık ücretsiz üyelik var sanmışım ama meğersem ben onu kullanmışım eskiden. Ben ödeme işlemine geldim kartımla yaptım ödeme işlemini ancak kartda bakiye yetersiz'di o yüzden bankadan "yetersiz bakiye, işlem tamamlanamadı" hatası aldım, ancak Prime video kullanılıyordu. 3 gündür hâla ses yok kullanıyorum, şimdi soruma gelirsek ben kartıma bakiye yerleştirirsem eğer otomatik parayı çekicek mi yoksa bir kerelik mi oluyor? Ve ya şimdi üyeliği devre dışı bırakırsam kartdan para çekermi? Ödeme kısmında "devam etmekte" yazıyor, öneriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_20231018_033116.jpg
    IMG_20231018_033116.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20231018_033138.jpg
    IMG_20231018_033138.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20231018_033156.jpg
    IMG_20231018_033156.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 24
Selamlar arkadaşlar, geçen Prime video da bir dizi izlemek isiyordum, bir aylık ücretsiz üyelik var sanmışım ama meğersem ben onu kullanmışım eskiden. Ben ödeme işlemine geldim kartımla yaptım ödeme işlemini ancak kartda bakiye yetersiz'di o yüzden bankadan "yetersiz bakiye, işlem tamamlanamadı" hatası aldım, ancak Prime video kullanılıyordu. 3 gündür hâla ses yok kullanıyorum, şimdi soruma gelirsek ben kartıma bakiye yerleştirirsem eğer otomatik parayı çekicek mi yoksa bir kerelik mi oluyor? Ve ya şimdi üyeliği devre dışı bırakırsam kartdan para çekermi? Ödeme kısmında "devam etmekte" yazıyor, öneriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Kartınıza bakiye yüklerseniz ilk denemede çeker mantıken. Yüklemezseniz sanırım bir süre sonra iptal ederler aboneliğinizi.

Bu arada yurt dışında mı yaşıyorsunuz Türkiye'de Prime 39 TL aylık çünkü.

Kartınıza bakiye yüklerseniz ilk denemede çeker mantıken. Yüklemezseniz sanırım bir süre sonra iptal ederler aboneliğinizi.

Bu arada yurt dışında mı yaşıyorsunuz Türkiye'de Prime 39 TL aylık çünkü.
Azerbaycan'da yaşıyorum :(. Bize özel fiyatlandırma uygulanmıyor, gören avrupa standartlarında yaşıyoruz zaneder😃.

Azerbaycan'da yaşıyorum :(. Bize özel fiyatlandırma uygulanmıyor, gören avrupa standartlarında yaşıyoruz zaneder😃.

Anladım, dediğim gibi karta bakiye yüklerseniz çeker tabi ama yüklemezseniz ne zamana kadar kullanabilirsiniz bilemem. Amazon'da sistemsel bir açık olduğunu sanmam sadece bir süresi vardır belki de.

Anladım, dediğim gibi karta bakiye yüklerseniz çeker tabi ama yüklemezseniz ne zamana kadar kullanabilirsiniz bilemem. Amazon'da sistemsel bir açık olduğunu sanmam sadece bir süresi vardır belki de.
Evet bende öyle düşünüyorum. Şimdi aboneliğimi iptal edersem, kartdan para çekmez herhalde.

Tamam hocam, teşekkürler, çözüldü olarak işaretliyorum:).

Teşekkürler ama Amazon'a genelde güvenirim yani eğer çok uzun süre bu şekilde kullandıysanız bilmem ama 3-5 günün hesabını yapmazlar diye tahmin ediyorum. Bir sorun olursa müşteri hizmetlerine yazın farkında olmadığınızı belirtin (ki yalan değil).

Teşekkürler ama Amazon'a genelde güvenirim yani eğer çok uzun süre bu şekilde kullandıysanız bilmem ama 3-5 günün hesabını yapmazlar diye tahmin ediyorum. Bir sorun olursa müşteri hizmetlerine yazın farkında olmadığınızı belirtin (ki yalan değil).
Evet hocam, bende güveniyorum. Sanmam parayı çekeceklerini, neyse ben gidip diziyi bitireğim bu gün😃. Teşekkürler.

Selam arkadaşlar, geçen Prime Video da bir dizi izlemek isiyordum, bir aylık ücretsiz üyelik var sanmışım ama meğerse ben onu kullanmışım eskiden. Ben ödeme işlemine geldim kartımla yaptım ödeme işlemini ancak kartta bakiye Yetersiz'di o yüzden bankadan "yetersiz bakiye, işlem tamamlanamadı" hatası aldım, ancak Prime Video kullanılıyordu. 3 gündür hâla ses yok kullanıyorum, şimdi soruma gelirsek ben kartıma bakiye yerleştirirsem eğer otomatik parayı çekecek mi yoksa bir kerelik mi oluyor? Ve ya şimdi üyeliği devre dışı bırakırsam kartdan para çeker mi? Ödeme kısmında "devam etmekte" yazıyor, öneriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Eğer para yüklerseniz evet para çekecektir ama Prime'ın nedensizce ddüzeltmedikleri bir açık var boş bir kart ile istediğiniz kadar Prime'a abone olabiliyorsunuz. Sadece arada kendi kendine kartta para olmadığı için üyeliği belli bir süre sonra iptal ediyor ama tekrar aynı boş kart ile üyelik almanıza izin veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı