Ödepin.com sitesi güvenilir mi?

Hocam kendi fikrimi söyleyeyim yüzde 70 oranında sorun yaşarsınız. Uzun vadeli olarakta yüzde 80-90'a çıkar. Ayrıca size bir taktik bir şey güvenilir mi değil mi Şikayetvar.com 'dan öğrenebilirsiniz siz yazınca baktım hakkında baya şikayet var dediğiniz sayfa ile ilgili. Paramı geri versinler vs diyor çoğu. MEsela şikayet başlıklarından birkaçı :

Odepin.com E-posta Değişen Hesap Problemi​

950
Emir
Emir26 Haziran 01:47
Ben ödemeden e-posta garantili hesap aldım ve aradan 2 gün falan geçti. WhatsApp'tan yazıyorum ancak daha hiçbir şekilde bana geri dönüş yapılmadı. Bir site bir Youtuber'den görüp hesap almak istedim ama cidden çok kötüler.

Emir
Emir3 hafta önce
Hesabı verdiler Allah'tan TR serveri çıktı ama belirttikleri gibi 10-20 aralığında skin yok sadece 3 tane skin var iletişime geçmeyi denedim yine umurlarında olmadı

2.
Durdu24 Haziran 19:50
Ödepin adlı siteden e-posta garantili random hesap satın aldım. Üzerinden 1 gün geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım. Dün kaydoldum siteye, bugün giremiyorum. Şifre doğru, e-posta doğru ama giriş yapılamıyor. İletişim numarasını arıyorum, meşgul. WhatsApp'tan mesaj attım, 1 gün sonra dönüş yaptılar. Ne diyor tam olarak diye cevap aldım? Bu sayfalarda bir YouTuber aracılığıyla gördüm. Ona güvendiğim için almıştım ama boşmuş arkadaşlar.

Bunlar yakın tarihteki şikayetler sen de girip bakabilirsin. : Odepin.com - Şikayetvar

Çevremdeki çoğu insana göre bilinçli bir internet kullanıcısı olduğumu düşünüyorum. Bu durumda sana vereceğim tavsiye asla yapma satın alma kardeşim.
Bazı şikayetlere geri dönüş sağlayıp çözmüşler ama çözülmemiş çokta şikayet var.
2 Gün sonra sen başlık açarsın o sayfaya şikayetim var diye :)
Sana iyi günler dilerim.
Not: yorumum yararlı olduysa çözüldü raporlarsan sevinirim sağlıcakla

Almanı önermem bende almıştım tek kişiye satılıyor diyor ama başkası giriyor 4 kere oldu 4'ündede farklı hesap verdi ama gine birileri oluyor içinde. Şimdi o 4 hesabada giriş yapılmıyor şifreleri değişmiş para israfı.

Random hesap kesinlikle alma maçın ortasında başkası girer hesaba :D
(Genellikle bir hesabı 1'den çok kişiye satıyorlar)

Hocam random hesap o sağda solda gördüğünüz insanlarınki gibi değil almayın.

Geri
Yukarı