Öğenin konumunu doğrulayıp yeniden deneyin hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Taner09

Hectopat
Daha fazla  
Adsız.jpg

Masa üstündeki dosyayı silmeye çalışıyorum sürekli bu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz?

O klasör içinde çalıştırdığın uygulamalar açık olduğundan silinemiyor. Görev yöneticisinden açık olan programları kapatıp explorer kapatırsan ve çalıştır ile explorer açtığında silebilirsin. Yada Mustafa'nın dediği gibi bilgisayarı yeniden başlatıp başlangıçta açılan program değilse silebilirsin.

Bilgisayarı yeniden başlattım ama yine silemiyorum bu dosyayı onu oluşturan programı kaldırıyorum şimdi de. Bir yer de bu çözümü buldum ama onuda yaptım olmadı aslında tam yaptım mı bilmiyorum ama olmadı.

Merhabalar,
Bilgisayarınızı yeniden başlatın tekrar silmeyi deneyin yine silinmez ise;
  • C ve diğer sürücüler üzerinde fare ile sağ tıkla ve Özellikler'i seç
  • Araçlar sekmesine geç
  • Şimdi denetle... butonuna tıkla
  • Gelen Disk denetimi seçeneklerinin her ikisini de işaretle ve Başlat butonuna tıkla
veya
  • Çalıştır penceresinde (Win+R) veya komut isteminde (cmd.exe) CHKDSK /R /F komutunu çalıştır. Gelen soruyu Evet olarak cevapla ve bilgisayarını yeniden başlat. Windows başlamadan önce diskinde genel bir disk denetlemesi gerçekleşecektir.
Bu işlem hardiskinizin kapasitesine, okuma yazma hızına, bozuk alan olma durumlarına göre zaman alacaktır. Denetleme sonrasında disk boyutunuzu kontrol edebilirsiniz.
Bu işlemlerden sonra bilgisayarını tekrar başlat ve tekrar dene.

Bunu tam olarak anlamadım.

Kesinlikle Unlocker'i öneririm. Benimde başıma böyle bir şey gelmişti Unlocker ile hallettim.

Unlocker programları genelde şifre kırma işine yaramıyor mu?

Hangi unlocker programını kullandığınızı hatırlıyor musunuz.

Denedim unlocker programını olmadı silinmiyor dosya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı