Öğrenci vergi indirimi için telefon tavsiyesi

9499 liraya kadar olan bütçemle birlikte bu kampanyadan alabileceğim en iyi telefonla yararlanmak istiyorum. Şimdilik aklımda Samsung A24 var. Sizce güzel bir telefon mu önerir misiniz? Yoksa Samsung M34 veya A34 fiyatı düşer mi onları mı beklemeliyim? Gerçekten çok kararsız kaldım hatta belki ileride 9500 TL'ye bile zam gelir diye korkuyorum.

Samsung shop da şu an M34 9.069TL. Samsung shop a üye olup öğrenci belgeni doğrulatırsan eğitim indirimli pek çok modeli görürsün.
Ben ocak ayında M34 almıştım Samsung'tan para da bu ay başı yattı. 4.221 TL ( genel olarak 4 ay sürüyor para iadesi)
Telefonda da gayet memnunum.

Screenshot_20240507_121308_Samsung Shop.jpg

Samsung shop da şu an M34 9.069TL. Samsung shop a üye olup öğrenci belgeni doğrulatırsan eğitim indirimli pek çok modeli görürsün.
Ben ocak ayında M34 almıştım Samsung'tan para da bu ay başı yattı. 4.221 TL ( genel olarak 4 ay sürüyor para iadesi)

Screenshot_20240507_121308_Samsung Shop.jpg
Bu arada alacak olursanız Samsung dan yada başka bir yerden faturada sadece telefon olmalı. ( Samsung ek 3 ay ekran koruma veriyordu onu falan eklemeyin faturada gözüküyor bir kaç kişi bu yüzden sorun yaşadı)

Eki Görüntüle 2189154

Bu arada alacak olursanız Samsung'dan ya da başka bir yerden faturada sadece telefon olmalı. ( Samsung ek 3 ay ekran koruma veriyordu onu falan eklemeyin faturada gözüküyor birkaç kişi bu yüzden sorun yaşadı)

Teşekkür ederim bunu bilmiyordum. Peki müşteri hizmetlerini arayıp bir şey dememe gerek var mı? Galiba faturada T.C. falan olması gerekiyormuş yani direkt satın alınca bana gelen faturayla kolayca başvurabiliyor muyum?

Teşekkür ederim bunu bilmiyordum. Peki müşteri hizmetlerini arayıp bir şey dememe gerek var mı onlar galiba faturada T.C. Falan olması gerekiyormuş yani direkt satın alınca bana gelen faturayla kolayca başvurabiliyor muyum?

Her şeyi prosedürü uygun hazırlıyor Samsung. Faturada IMEI dahil her şey yazıyor.
Başvuru yapacağında geri ödeme için IBAN, fatura ve kullanacağın hat senin üzerine olmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
A24 ile M34 arasındaki farklar neler sizce M34 daha mı iyi
M34 de fark olarak
Ekran 120hz
4K video kayıt ve eis
5g var ( samsung modellerine 4yıl yazılım 5 yıl da güvenlik güncellemesi vereceği için bence önemli)
Bataryası daha iyi ve performans olarak daha iyi.
Bundan daha detaylı bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı