Öğretmen Dizisini Nasıl buldunuz?

AnotherJourney

Kilopat
Bence dizi çok güzeldi ama sonu eksikti. Taner hoca yakalanmalıydı ve öyle bitmeliydi. Ama dizi devam etse ben izlerdim. Gerçeğininde 9 bölüm olması üzücü. Sanırım orjinali japon yapi miydi? Devam etse çok iyi olurdu. Ne olursa olsun Türkiye'de böyle bir dizi görmek çok sevindirici keşke daha çok böyle dizi görsek. Hani bazen bu rol tam da bu insan için dersiniz ya bu dizide de bu başrol tamda İlker kaleli için yaratılmış. Benim görüşlerim bu, ya sizin görüşleriniz?

Finalinde açıklanması gereken ama açıklanmayan şeyler vardı, önemli ve gösterilmesi gereken şeyleri ya hiç göstermediler veya bahsetmediler ya da 10 saniye bahsedip geçtiler. Bitirdikten sonra aklımda soru işaretleri kaldı. Bir bölüm daha yapılsa çok daha iyi olurdu.

Finalinde açıklanması gereken ama açıklanmayan şeyler vardı, önemli ve gösterilmesi gereken şeyleri ya hiç göstermediler veya bahsetmediler ya da 10 saniye bahsedip geçtiler. Bitirdikten sonra aklımda soru işaretleri kaldı. Bir bölüm daha yapılsa çok daha iyi olurdu.

Bende bu fikirdeyim. Taner hoca yakalanaydı iyiydi. Ve de akif hoca nasıl öldü.
Şu anda final bölümünü izliyorum. :) Bitirince yorum yaparım.
Sonunda birşeyler eksik gibi hissedeceksin.

Güzel diziydi ama muhtemelen ani bir karar ile 36 bölümden 9 bölüme çekilince Hikayede sorunlar çıktı. Final bölümü güzeldi. Aslında tüm bölümleri güzel.

Sonu pek istediğim gibi değildi. Mesela Akif Hocanın Resmine bakmak yerine en azından Mezarına gitselerdi daha iyi olabilirdi. Ama muhtemelen dediğim gibi aniden Final yapınca mezar taşı bile yaptıramadılar.

Erken bitti... Ama zaten fazla uzun ömürlü olacağa da benzemiyordu. Sonu her ne kadar tahmin edilebilir olsa da en sevdiğim dizi. Ya da diziydi.

Geri
Yukarı