Öğretmene WhatsApp üzerinde küfür edilirse disipline gidilir mi?

Hocam iyi geceler rahatsız ediyorum dün gece yaptığım terbiyesizlik adına çok utanıyorum ve sabaha kadar uyuyamadım,çok pişmanım affınıza sığınıyorum neden yazdığımı bilmiyorum neden bu terbiyesizliği yaptım hala aklım almıyor ben bu hattı kapalı sanıyordum gerçekten çok pişmanım ailevi değerinize küfür ettiğim için ayrı vicdan azabı çekiyorum hocam beni affedermisiniz merhametinize sığnıyorum.
Arkadaşıma gösterdim Allah'a mı Hocaya mı yazıyorsun diyor

Hocam iyi geceler rahatsız ediyorum dün gece yaptığım terbiyesizlik adına çok utanıyorum ve sabaha kadar uyuyamadım,çok pişmanım affınıza sığınıyorum neden yazdığımı bilmiyorum neden bu terbiyesizliği yaptım hala aklım almıyor ben bu hattı kapalı sanıyordum gerçekten çok pişmanım ailevi değerinize küfür ettiğim için ayrı vicdan azabı çekiyorum hocam beni affedermisiniz merhametinize sığnıyorum.
Arkadaşıma gösterdim Allah'a mı Hocaya mı yazıyorsun diyor
Bence iyi.

Hoca benim her şeyi dört dörtlük yaptığın halde 80 vermişti. WhatsApp'dan hattın kapandığında emin olduğum bir numaraya küfür ettim hocanın annesine. Hayatımdaki şans şu ki o yazdığım kişi o hocaymis. Sildim mesajı ama hoca gördü. Adımı sordu söylemedim. Özür diledim defalarca. Disipline gider miyim? Elim ayağım titriyor, uyuyamıyorum.
Kurguya puanım 10 üzerinden 7

Yeni konular

Geri
Yukarı