Ön çapraz bağ yırtığı MSÜ'ye engel olur mu?

Arif57TR

Centipat
Daha fazla  
İse son sınıfım ve MSÜ'ye girmek istiyorum fakat ön çapraz bağımda yırtık var fakat tam kopmadığı için ameliyat gerekmeyeceği bacağımı ve diz etrafındaki kasları kuvvetlendirirsem ağrı çekmeyeceğimi söyledi doktor. Bu durum askeri üniversiteye girişime engel olur mu? Ayrıca menisküsümde de hafif yırtık var fakat onun sorun olmayacağını söyledi.

İse son sınıfım ve MSÜ'ye girmek istiyorum fakat ön çapraz bağımda yırtık var fakat tam kopmadığı için ameliyat gerekmeyeceği bacağımı ve diz etrafındaki kasları kuvvetlendirirsem ağrı çekmeyeceğimi söyledi doktor. Bu durum askeri üniversiteye girişime engel olur mu? Ayrıca menisküsümde de hafif yırtık var fakat onun sorun olmayacağını söyledi.

Dostum tamamen aynı sorunlardan muzdaribiz çapraz bağların yırtık değil ama yırtılma derecesinze gelmiş fizik tedavi ve istirahatle iyi olursun dedi doktor PMYO jamyo ya da MSÜ deneyeceğim, şu an ne durumdasın neler yaptın biraz bahseder misin?

Dostum ne durumdasın?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı