Diğer Ön sipariş Dune: Part Two, Apple TV'de 18,99 TL

Hocam sizi bilmem ama bende ilk açtığımda görüntü 720p gibi sonra bir anda netleşiyor hatta netleşmesinin hızlı olmasını istiyorsanız 1dk ile 1dk geri yapın mouse ile düzeliyor aynı olayı Netflix'de yapıyorum ben ilk açılışta 720p sonra aynı yöntemi yapınca görüntü süper oluyor :D
Aynı filmi başka platformdan 4k açıp karşılaştırdım fark yok gözüküyor evet. Dosya bilgilerinde 720p yazması beni de şüphelendirmişti o yüzden emin olamamıştım.

Türkiye'de Apple TV+ dijital platformu yok sadece filmleri kiralayıp ya da satın alıp seyredebileceğin Apple TV (plussız) var yani evet tek tek alıyorsun.

Vallahi çok güzel yalnız bu fiyatlar kalıcı olmaz diye düşünüyorum hedefim güzel bir film kütüphanesi yapmak şimdilik PC ile izliyor ileride kaliteli bir televizyon alıp bir sinema sistemi ile beraber güzel keyif yapılabilir gibi geliyor bana çünkü birçok desteği sunuyor uygulaması çok iyi aynı şeyi Disney+ için söyleyemeyeceğim ses ve görüntü kalitesi berbat hani görüntüyü uygulamaya bağlarımda sesde kötü yani :(

Sinemada olan filmlerin dijital platformlara 5 ay sonra gelmesinden dolayı şu an için izlenemiyor fakat fiyatının artma olasılığından dolayı ön sipariş verebilirsiniz.

Eğer Apple cihazınız yoksa Microsoft Store üzerinden Apple TV'yi indirip satın alım yapabilirsiniz. Google TV veya Android TV üzerinden de Apple TV uygulamasından izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam, Samsung TV kullanıyorum. İzleme şansım olur mu?

Hocam, Samsung TV kullanıyorum. İzleme şansım olur mu?
Samsung'un işletim sistemi farklı diye biliyorum. Apple TV uygulaması varsa muhtemelen izleyebiliyorsunuzdur.
Ön sipariş verilen filmler kesin olarak 5 ay sonra mı izlenebilir hale geliyor ? Bilgisi olan var mı
Bazı anlaşmalar dolayısı ile evet. Mesela Poor Things de Disney+'da mevcut fakat Türkiye kullanımı için tarih vermemiş.

Android telefonlarda izleme şansın yok. İllaha Apple telefonun olacak. Bilgisayar tarafında ise ister Windows ister Mac cihazın olsun 4K, HDR, Dolby Vision/Atmos desteği ile izleyebiliyorsun.
Bir ben de çalışmıyor herhalde. Apple TV Windows uygulaması var fakat 720p izletiyor. 2K ekranım var. :( HDCP 2.2 var, HEVC codec var, ama olmuyor..
@hudson51

İnternette biraz araştırdığım zaman Microsoft üzerinden Apple TV kullanan birçok kişi bu düşük kalite sorunu ile karşılaşıyormuş. Birisi 1080p izlemek için satın alınan içeriği indirmeyi önermiş. Onun dışında platformundan izlerseniz sanırım 720p ile kısıtlı kalıyor.

4k ve 2k çözünürlükleri hakkında bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı