Önceden var olan altyapı yok gözüküyor

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar herkese günaydın ve iyi günler. Millenicom kullanıyorum 2 yıldır sorunsuz bir şekilde taahhüt bitti ve direkt 210 TL'den 320-340 TL seviyelerine ulaştı aylık ödemem. Bende sağlayıcı değiştirmek istiyordum ama ne göreyim, altyapı sorgulama yaptığımda eskiden 80 Mbps gösteren altyapı şimdi yok gösteriyor. Caddemdeki diğer evleri sorgulattığımda da altyapı yok gösteriyor. Sadece bir tane evde altyapı var gösteriyor onda da 35 Mbps gösteriyor. İnternet aboneliğimi iptal etsem, tekrar bağlatabilir miyim? Kısa bir süre içinde olması gerekli. (1 hafta kadar). Ve bu sorunu nasıl çözebilirim? Hala 35 Mbps hızlı bir internetim var. Onu iptal edip bir daha bağlatamama korkusu da var.

Arkadaşlar herkese günaydın ve iyi günler. Millenicom kullanıyorum 2 yıldır sorunsuz bir şekilde taahhüt bitti ve direkt 210 TL sen 320-340 TL seviyelerine ulaştı aylık ödemem. Bende sağlayıcı değiştirmek istiyordum ama ne göreyim, altyapı sorgulama yaptığımda eskiden 80 Mbps gösteren altyapı şimdi yok gösteriyor. Caddemdeki diğer evleri sorgulattığımda da altyapı yok gösteriyor. Sadece bir tane evde altyapı var gösteriyor onda da 35 Mbps gösteriyor. İnternet aboneliğimi iptal etsem, tekrar bağlatabilir miyim? Kısa bir süre içinde olması gerekli. (1 hafta kadar). Ve bu sorunu nasıl çözebilirim? Hala 35 Mbps hızlı bir internetim var. Onu iptal edip bir daha bağlatamama korkusu da var.

Bu da modem değerlerim. VDSL 80 Mbps.

Dosya Ekleri

• internet.png
    internet.png
    31,1 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen boş port yoktur o yüzden altyapı gözükmüyordur. Geçiş yapmak istediğiniz ISS'ye ulaşıp geçiş işlemlerinizi başlatın. Port değişimi olmadan sadece sinyal değişimi ile ISS'niz değişmiş olur.

Muhtemelen boş port yoktur o yüzden altyapı gözükmüyordur. Geçiş yapmak istediğiniz ISS'ye ulaşıp geçiş işlemlerinizi başlatın. Port değişimi olmadan sadece sinyal değişimi ile ISS'niz değişmiş olur.
Teşekkürler, biraz araştırma ile bunun mümkün olduğunu gördüm fakat her firma da oluyor mu?

Teşekkürler, biraz araştırma ile bunun mümkün olduğunu gördüm fakat her firma da oluyor mu?
Tabii ki. Hangi ISS'ye geçeceğinize öncelikle bir karar verin sonrasında o ISS'nin başvuru hattını arayıp bilgilerinizi vs. verin, gerekli işlemleri yapın sonra hiçbir şey ile uğraşmayın. Geri kalan her şeyi o ISS yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı