Çözüldü Office 2016 orijinal deneme sürümü nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Deneme sürümünü normal Office indirince de kullanabiliyorsunuz. Normaalde 3 gün verir ama internetten Free bir key bulun girin hata verecektir ama yaklaşık 30 gün verir.

HeiDoc programından aldığım link:

Güvenli değil mi?

Tamamdır HeiDoc'un ne olduğunu hatırladım.

Deneme sürümünü normal Office indirince de kullanabiliyorsunuz. Normaalde 3 gün verir ama internetten Free bir key bulun girin hata verecektir ama yaklaşık 30 gün verir.

HeiDoc programından aldığım link:

Peki ben bu programdan kendim indirebilir miyim?

Bir de bir sorum daha olacaktı ben home&student sürümünü indirmek istiyorum bu sürüm içerisinde hangi programlar var? Bana Word, Excel ve PowerPoint yeterli bu arada onu da belirteyim diğerleriyle işim yok.

Son düzenleme:
Güvenli değil mi?

Tamamdır HeiDoc'un ne olduğunu hatırladım.

Peki ben bu programdan kendim indirebilir miyim?

Bir de bir sorum daha olacaktı ben home&student sürümünü indirmek istiyorum bu sürüm içerisinde hangi programlar var? Bana Word, Excel ve PowerPoint yeterli bu arada onu da belirteyim diğerleriyle işim yok.
Benim bildiğim güvenli.
İndirebilirsiniz forumda galiba Heidoc indirme linki var veya orjinal sitesini bulup da indirebilirsiniz.
Hangi programlar var bilmiyorum ama internette yazar.

Buldum burada kendisi: Windows ve Office ISO İndirme Aracı

@BlckShdw Bu arada Office'te VL mi VI mı öyle bir sürüm varmış galiba bilginiz var mı? O da işinize yarayabilir belki.

Son düzenleme:
Benim bildiğim güvenli.
İndirebilirsiniz forumda galiba HeiDoc indirme linki var veya orijinal sitesini bulup da indirebilirsiniz.
Hangi programlar var bilmiyorum ama internette yazar.

Buldum burada kendisi: Windows ve Office ISO İndirme Aracı

@BlckShdw bu arada Office'te vl mi VI mı öyle bir sürüm varmış galiba bilginiz var mı? O da işinize yarayabilir belki.

Şu an hallettim kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı