Okul beni çok yordu

Aequitas233

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Çok yoruldum, bıktım, usandım. Bıktım artık bir de dersler de stres yapıp karnım ağrıyor. Dayanamıyorum. Ben bitsin istiyorum artık. Çok da stres yapıyorum derslerde. Derste karın ağrısı beni okuldan soğutuyor. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rahat ol neden strese giriyorsun ki? Derslerini dinle notlarını al kafi.
Hocam bilmiyorum. Karın ağrısından ölüyorum. Sonra lavoboya gitmem gerekiyor. Özellikle lavabo izni vermeyen hocaların dersinde stres oluyorum çok saçma şekilde. Utanıyorum yazarken ama bu beni kötü etkiliyor.

Dostum daha çok uzun yolun var okul ile ilgili neyi stres yapıyorsun sınıfta kalmaktan mı korkuyorsun.
Hocam sınıfta kalmıyorum. Sınıfım çalışkan öğrencilerindenim.

9. sınıf çoğu insana zor gelebilir ama bu liseye hazırlık gibi bir şey oluyor, 10. sınıfta rahatlayacaksın merak etme. Asıl olay 11 ve 12. sınıfta başlıyor.

Ben sana şöyle açıklayayım: 9 sınıf tam bir rezaletti benim için ortaokuldan liseye geçmeye alışmak cidden zor ve garip geliyor 10 sınıf biraz daha zorlaşıyor 11 sınıf çok rahat geçmişti benim için 12'ye gelince işler zora biniyor ama sanat okulu okudum çoğu okuldaki hocalar cidden çok katı lavabo konusunda tuvalette sigara falan çok içiliyor ondan göndermiyor olabilirler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı