Okul çantası önerisi

Adam liseye gidiyor cepheye değil. Bu özellikleri olan çantalar da kullandım kesinlikle önermem. Ayrıca okul çantasına bin tane özellik olup ucube görüneceğine sadece fermuarlı büyük cep olsun güzel görünsün.

Katılmıyorum, adamın yazdığı özelliklerin ne olumsuz yanı var? Sırf USB'si olan bir çantam olduğu için biri bana okulda ucube deseydi büyük ihtimalle çenesine yumruğu yerdi.

Katılmıyorum, adamın yazdığı özelliklerin ne olumsuz yanı var? Sırf USB'si olan bir çantam olduğu için biri bana okulda ucube deseydi büyük ihtimalle çenesine yumruğu yerdi.
Sana kimse ucube demiyor mağara adamı, iki kere oku şu mesajı. Ucube sıfatı çantaya yapılmış. Benim de var USB'li çantam ve hiçbir işe yaramıyor. Sadece çantamı gönül rahatlığıyla yıkamamı engelliyor o yüzden dolapta çürümeye bıraktım. Bu özellikler çantanın hemen eskimesine neden oluyor, oradan buradan yırtılıyor. 1. sınıfta aldığım Adidas çantam hala ilk günkü gibi. Aç iki satır yazı oku çeneye yumruk atmadan önce.

Adam liseye gidiyor cepheye değil. Bu özellikleri olan çantalar da kullandım kesinlikle önermem. Ayrıca okul çantasına bin tane özellik olup ucube görüneceğine sadece fermuarlı büyük cep olsun güzel görünsün.
Çok komiksin gerçekten herhalde kullandığın çanta kamp çantası falandı. :d

Açıkçası elimde bulunan çantaların hepsini günlük hayatımda alıp dışarıya çıkıyorum. Özel bir yere giderken alıp dışarıya çıkıyorum çünkü hepsi birbirinden güzel ve kaliteli. Ne kadar kötü çantalar kullandın bilmiyorum ama Mark Ryden güzel bir kaliteye ve tasarımlara sahiptir.
Liseye giderken kışları yağmurluklu çantasını kullanırdım, benimkinin modeli satıştan kalkmış ama yenileri mevcut. Yağmurluğu üst vücut için siyah ve kaliteli çantanın altından gizli olarak çıkıyordu. Acil durumlar için güzel. Yağmurlu günlerde alıp gidiyordum derdim olmuyordu.
1693130419002.png
Usb çıkışları zaten gayet kullanışlı, içine powerbankı atıp çantanın kenarından kablomu takıp kullanıyorum yürürken vs. Çantalarının çoğu Sıvıya dayanıklı veyahut sıvı geçirmez. Su vs. koyma yerleri genellikle yalıtımlı. Fermuarları zaten hırsızlık korumasından dolayı kaliteli yırtılmıyor, açılmıyor. Çoğu çantanın içinde, sırt kısmında gizli gözler bulunuyor. Okul aramalarında falan iyi oluyor bir şeyler gizlemek için. Çoğu gözü kendim kullanmama rağmen birkaç ayda keşfettiğim oldu, dışarıdan gözükmüyor. Okula gittiğim dönemlerde de bir sürü öğrenci kullandığım çantalara bayılıyordu açıkçası, soru yağmuruna tutuluyordum. Kendinizi ucube yapan yine kendi düşünceleriniz oluyor genelde, başkalarının değil.

Sana kimse ucube demiyor mağara adamı, iki kere oku şu mesajı. Ucube sıfatı çantaya yapılmış. Benim de var USB'li çantam ve hiçbir işe yaramıyor. Sadece çantamı gönül rahatlığıyla yıkamamı engelliyor o yüzden dolapta çürümeye bıraktım. Bu özellikler çantanın hemen eskimesine neden oluyor, oradan buradan yırtılıyor. 1. sınıfta aldığım Adidas çantam hala ilk günkü gibi. Aç iki satır yazı oku çeneye yumruk atmadan önce.
Bu şekilde aldığım ilk çantam 6-7 yıllık ve hala taş gibi. Defalarca da attım makineye. Dandik almışsınız.

Çok komiksin gerçekten herhalde kullandığın çanta kamp çantası falandı. :d

Açıkçası elimde bulunan çantaların hepsini günlük hayatımda alıp dışarıya çıkıyorum. Özel bir yere giderken alıp dışarıya çıkıyorum çünkü hepsi birbirinden güzel ve kaliteli. Ne kadar kötü çantalar kullandın bilmiyorum ama mark ryden güzel bir kaliteye ve tasarımlara sahiptir.
Liseye giderken kışları yağmurluklu çantasını kullanırdım, benimkinin modeli satıştan kalkmış ama yenileri mevcut. Yağmurluğu üst vücut için siyah ve kaliteli çantanın altından gizli olarak çıkıyordu. Acil durumlar için güzel. Yağmurlu günlerde alıp gidiyordum derdim olmuyordu.
USB çıkışları zaten gayet kullanışlı, içine powerbankı atıp çantanın kenarından kablomu takıp kullanıyorum yürürken vs. çantalarının çoğu sıvıya dayanıklı veyahut sıvı geçirmez. Su vs. koyma yerleri genellikle yalıtımlı. Fermuarları zaten hırsızlık korumasından dolayı kaliteli yırtılmıyor, açılmıyor. Çoğu çantanın içinde, sırt kısmında gizli gözler bulunuyor. Okul aramalarında falan iyi oluyor bir şeyler gizlemek için. Çoğu gözü kendim kullanmama rağmen birkaç ayda keşfettiğim oldu, dışarıdan gözükmüyor. Okula gittiğim dönemlerde de bir sürü öğrenci kullandığım çantalara bayılıyordu açıkçası, soru yağmuruna tutuluyordum. Kendinizi ucube yapan yine kendi düşünceleriniz oluyor genelde, başkalarının değil.

Bu şekilde aldığım ilk çantam 6-7 yıllık ve hala taş gibi. Defalarca da attım makineye. Dandik almışsınız.

Biraz geç yazıyorum bu konuya ama 2K ya kadar bütcede bana bu markadan lise için dıştan en iyi duran ve en iyi özellikli çantayı atar mısınız?

Geri
Yukarı