Okulda kızdan nasıl uzak durulur?

SenpaiKangal

Picopat
Selam dostlar. Okulda 10.sınıf bir kız var, kendisiyle bir muhabbetim hiç olmadı olmazda zaten ama sürekli teneffüslerde olsun bahçe de olsun göz göze geliyoruz. 3 arkadaş olarak dolaşıyorlar gülüp gülüp duruyorlar bana bakarak ben de bugün sordum işte sana lakap taktık falan dedi, ne diye sorunca kaplumbağa dedi. Ben de gülmedim böyle ama kahkaha attılar kendileri. Sonra bahçeye çıkınca başka erkeklere beni göstererek dalga geçtiler yani kaplumbağaya benziyor mu diye soruyorlardı, o erkeklerde gülünce ben de sinirlendim, çocukları tuttum, üstlerine yürüdüm arkadaşım ayırdı. Bu kızdan nasıl kurtulabilirim? Sürekli bana bakıp gülüyorlar hocalara bile benden bahsedip dalga geçiyorlar gibi geliyor bana.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla şiddet yanlısı birisi değilim ama gözünü korkut. Şikayet etme daha çok alay konusu olursun. Göz korkutman gerek. Gerekirse döv erkeklerden birini.

Vallahi şiddet yanlısı birisi değilim ama gözünü korkut. Şikayet etme daha çok alay konusu olursun. Göz korkutman gerek. Gerekirse döv erkeklerden birini.

Hocam kızı korkuttum gibi ismini falan bilmediğimi sanıyordu bende biraz uğraş sonucu sosyal medyadan babasının ismini de buldum çıkışta yine dalga geçince bende soyleyim yüzü düştü morali bozuldu bu sefer yanında kız arkadaşları güldü.

@ktskn şikayet et demenin sebebi bir şey olursa siz engellemediniz desin diye.
Valla haklısın ama şikayetlik bir şey yok. Göz korkutmak en mantıklısı. Rezil olmaktan iyidir.
Hocam kızı korkuttum gibi ismini falan bilmediğimi sanıyordu bende biraz uğraş sonucu sosyal medyadan babasının ismini de buldum çıkışta yine dalga geçince bende soyleyim yüzü düştü morali bozuldu bu sefer yanında kız arkadaşları güldü.
Tüm bilgilerini bul kızın. Daha çok korkut. Öyle uzaklaşır.

Geri
Yukarı