Okulda tacize uğruyorum

Alt tarafı iki tane kızdan hatta alt sınıfmış bak senden de küçükler sanırsam neyinden korkuyosun da bu kadar geri çekiliyorsun? Tavrını koy hocam birazcık bu kadar pısırık olursan her yerde üstüne giderler iş yerinde de aynısı olur.
Ailen şikayetçi olabilir, kızların zorbalaması garip bir durum. Kendini çok ezdiriyosundur.
Ezdirmek degil kac kere dedim ne bos insansinizda benle dalge geciyonuz, yapmayin gidin benden daha bosunj bulun falan dedim anlamiyorlar ama bu kizlarada pek adam akilli bulasmak dogru olmaz kizlarin oldugu ortamlar pek saglikli degil ve boyle seylerle ugrasacak hal ve sabrim yok

Beğenmişlerdir seni bunu abartmanın bir manası yok istemediğini söylersin olur biter.
Aynen bende inandim buna

Ezdirmek degil kac kere dedim ne bos insansinizda benle dalge geciyonuz, yapmayin gidin benden daha bosunj bulun falan dedim anlamiyorlar ama bu kizlarada pek adam akilli bulasmak dogru olmaz kizlarin oldugu ortamlar pek saglikli degil ve boyle seylerle ugrasacak hal ve sabrim yok
Umursamayıp yanlarından geçince napıyolar, vuruyolar mı sana ? Eğer vuruyolarsa karşılık verme öğretmenlerin oraya doğru git onlar halleder. Sen vurursan sana patlayabilir.

Ezdirmek degil kac kere dedim ne bos insansinizda benimle dalge geciyonuz, yapmayin gidin benden daha bosunj bulun falan dedim anlamiyorlar ama bu kizlarada pek adamakıllı bulasmak dogru olmaz kizlarin oldugu ortamlar pek saglikli degil ve boyle seylerle ugrasıcak hal ve sabrim yok

Aynen bende inandim buna

Arana sert çizgini çek. Benim arkadaşın buna benzer durumdan adı tacizci diye çıktı dikkat et. Gözlerini korkut kızların sadece.

Geri
Yukarı