Okuldaki kıza aşık olmak

Hocam maşallah işi çok iyi kavramışsınız haa 😄
Yoksunluk sendromu nasıl olacak peki?
Dostum kızla aranda yaş farkı varmış o yaşlarda kızlar sadece işte erkek arkadaşım olsun diye erkek arkadaş arıyor yerinde olsam beklerdim.Yani bir kızın benimle konuşmasını beklerdim onunla güzel vakit geçirebileceğim birisi olmasını isterdim.Soruna gelecek olursam ya kız hani o seninle vakit geçirmeyi istemeli çünkü eğer sen kıza aşık olduğunu apaçık belli edersen kız yarın bir gün senden ayrılmak istediğinde lütfen bu sözümü yanlış anlama "bana köpek gibi sen musallat oldun" diyebilir buda senin baya gururunu hırpalayıp rencide edecektir.Ama o gelirse bu sefer otorite sende olur.

Gerek yok.Çok üzer bu durum seni(kızın söylediği sözden bahsediyorum).Kız arkadaştan ziyade o yaşlarda olgun dertlerinizi birbirinize anlatabileceğin bir dostun olsun erkek kız önemli değil.

Hocam maşallah işi çok iyi kavramışsınız haa 😄
Yoksunluk sendromu nasıl olacak peki?

Bu senin görüşlerin sonuçta. Şansımı deneyeyim be yine de. Sonra pişman olmayayım niye yapmadım diye.
Kankam o iş öyle olmuyor işte hani yok"ne kaybederim ki" yada "dönerse senindir" veya "kaybedecek birşeyim yok" bunlar boş ve akılsız insanların boş gazları.Hiçbirine inanma boşu boşuna red yersin kös kös evine dönersin sonra.Açılmak için yani karşıdan o nasıl desem ya anlaman lazım anlarsın zaten.Sen beni anladın.Kendini boşuna üzme.

Dostum kızla aranda yaş farkı varmış o yaşlarda kızlar sadece işte erkek arkadaşım olsun diye erkek arkadaş arıyor yerinde olsam beklerdim. Yani bir kızın benimle konuşmasını beklerdim onunla güzel vakit geçirebileceğim birisi olmasını isterdim. Soruna gelecek olursam ya kız hani o seninle vakit geçirmeyi istemeli çünkü eğer sen kıza aşık olduğunu apaçık belli edersen kız yarın bir gün senden ayrılmak istediğinde lütfen bu sözümü yanlış anlama "bana köpek gibi sen musallat oldun" diyebilir bu da senin bayağı gururunu hırpalayıp rencide edecektir. Ama o gelirse bu sefer otorite sende olur.

Gerek yok. Çok üzer bu durum seni(kızın söylediği sözden bahsediyorum).kız arkadaştan ziyade o yaşlarda olgun dertlerinizi birbirinize anlatabileceğin bir dostun olsun erkek kız önemli değil.

Kendimi övmeyeceğim ama okuldaki çoğu kişi benimle bayağı iyi geçinir kız/erkek fark etmez. Çoğu kişi ile samimiyim hatta kızın arkadaşları ile de samimiyim. Ortamına girmek zor olmaz zaten ama dediğiniz gibi yaş konusu etkiler biraz.

Dostum kızla aranda yaş farkı varmış o yaşlarda kızlar sadece işte erkek arkadaşım olsun diye erkek arkadaş arıyor yerinde olsam beklerdim. Yani bir kızın benimle konuşmasını beklerdim onunla güzel vakit geçirebileceğim birisi olmasını isterdim. Soruna gelecek olursam ya kız hani o seninle vakit geçirmeyi istemeli çünkü eğer sen kıza aşık olduğunu apaçık belli edersen kız yarın bir gün senden ayrılmak istediğinde lütfen bu sözümü yanlış anlama "bana köpek gibi sen musallat oldun" diyebilir bu da senin bayağı gururunu hırpalayıp rencide edecektir. Ama o gelirse bu sefer otorite sende olur.

Gerek yok. Çok üzer bu durum seni(kızın söylediği sözden bahsediyorum).kız arkadaştan ziyade o yaşlarda olgun dertlerinizi birbirinize anlatabileceğin bir dostun olsun erkek kız önemli değil.

Kankam o iş öyle olmuyor işte hani yok"ne kaybederim ki" ya da "dönerse senindir" veya "kaybedecek bir şeyim yok" bunlar boş ve akılsız insanların boş gazları. Hiçbirine inanma boşu boşuna red yersin kös kös evine dönersin sonra. Açılmak için yani karşıdan o nasıl desem ya anlaman lazım anlarsın zaten. Sen beni anladın. Kendini boşuna üzme.

Anladım. Siz sadece üzülmemi istemiyorsunuz ve doğru bir şekilde oynamamı istiyorsunuz. Abi zaten şıp diye söylemem zamanla.

Kendimi övmeyeceğim ama okuldaki çoğu kişi benimle bayağı iyi geçinir kız/erkek fark etmez. Çoğu kişi ile samimiyim hatta kızın arkadaşları ile de samimiyim. Ortamına girmek zor olmaz zaten ama dediğiniz gibi yaş konusu etkiler biraz.
Kanka o iş ona bakmıyor işte kızın ruh hali nasıl,arkadaşı var mı,ailesiyle arası nasıl bunlar hepsi önemli faktörler.Sen bodoslama girersen kumar oynamış olursun ki kaybetme ihtimalin yüksek bir kumar sen onunla arkadaş olmak istediğin için objektif düşünemiyorsun.Benim fikrimi soruyorsan yarın git açıl anında seni reddecektir en iyi ihtimalle şuan erkek arkadaş düşünmüyorum diyecektir :).

Kanka o iş ona bakmıyor işte kızın ruh hali nasıl, arkadaşı var mı, ailesiyle arası nasıl bunlar hepsi önemli faktörler. Sen bodoslama girersen kumar oynamış olursun ki kaybetme ihtimalin yüksek bir kumar sen onunla arkadaş olmak istediğin için objektif düşünemiyorsun. Benim fikrimi soruyorsan yarın git açıl anında seni reddecektir en iyi ihtimalle şu an erkek arkadaş düşünmüyorum diyecektir :).

Yok hocam zaten deli gibi gidip açılmam. Arkadaş olurum normal ama kendisiyle direkt olarak değil arkadaşlarının yanında takılırım hani zaten otomatikman bizde arkadaş oluruz. Olunca hislerimi korurum zaten.

Yok hocam zaten deli gibi gidip açılmam. Arkadaş olurum normal ama kendisiyle direkt olarak değil arkadaşlarının yanında takılırım hani zaten otomatikman bizde arkadaş oluruz. Olunca hislerimi korurum zaten.
Aynen öyle artık onu da sen ayarlayacaksın.Nabza göre şerbet yani.

Aynen öyle artık onu da sen ayarlayacaksın. Nabza göre şerbet yani.

Efendim teşekkürler ters cevaplar vermeyip yardımcı olduğunuz için. Aldığım en iyi tavsiyeleri siz verdiniz. Vallahi burada bayağı bir konu hakkında konuştunuz tekrardan teşekkürler. 🙂

@ReynTR yaşça büyük o zaten seni reddetmesi için yeterli. Bir de arkadaşı oynayıp açilma yaparsan yüzde 100 red yersin.
Arada 10 yaş fark yok farkındasın değil mi? Bana lise çağında aşk meşk saçma ve boş gelir zaten ama sorun sadece yaşsa arada altı üstü bir yaş fark var, madem bu kadar hoşlanıyor şansını denesin gitsin. Reddedilse ne olur kıyamet mi kopar? Hayır. En fazla yüzyüze gelmeye utanırsın, o da bir yere kadar. Hayatının sonuna kadar o kızla yüzyüze gelmeyeceksin ya zaten. Ayrıca sen de karşındaki insan da dünyaya ilk kez geliyorsunuz utanmaya gerek yok.

Arada 10 yaş fark yok farkındasın değil mi? Bana lise çağında aşk meşk saçma ve boş gelir zaten ama sorun sadece yaşsa arada altı üstü bir yaş fark var, madem bu kadar hoşlanıyor şansını denesin gitsin. Reddedilse ne olur kıyamet mi kopar? Hayır. En fazla yüz yüze gelmeye utanırsın, o da bir yere kadar. Hayatının sonuna kadar o kızla yüz yüze gelmeyeceksin ya zaten. Ayrıca sen de karşındaki insan da dünyaya ilk kez geliyorsunuz utanmaya gerek yok.

Şu an cidden bayağı hak verdim size. Yanıtınız için teşekkürler 🙏

Şu an cidden bayağı hak verdim size. Yanıtınız için teşekkürler 🙏
Ama sana yine de tavsiyem illa acilma planin varsa açılmadan önce kızı iyi süz. Senden hoşlanıyor mu anlamaya çalış. Sonra baktın o da boş degil yakın takıl, arkadaş ol ama kanka seviyesine gelme. Kankası gibi takılıp friendzone yeme yani bir anda.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı