Omix X600 telefonda Spotify'dan şarkı açınca "Sistem arayüzü durdu" hatası

Aklıma başka bir şey gelmiyor, ama bu sorun sadece sizde kaynaklanıyor. ROM atmanızı tavsiye ederim.
Hocam garanti dışı bırakmak istemiyorum cihazı eski sürüm spotify yüklemeyi deneyceğim

Aklıma başka bir şey gelmiyor, ama bu sorun sadece sizde kaynaklanıyor. ROM atmanızı tavsiye ederim.
Hocam eski sürümü apk olarak indirdim sorunum düzeldi. Sanırım yeni gelen güncelleme ile alakalı bu durum güncelleme ile düzeltilmesini bekleyeceim.

Son düzenleme:
Hocam garanti dışı bırakmak istemiyorum cihazı eski sürüm Spotify yüklemeyi deneyceğim.

Hocam eski sürümü APK olarak indirdim sorunum düzeldi. Sanırım yeni gelen güncelleme ile alakalı bu durum güncelleme ile düzeltilmesini bekleyeceim.

Omix bir tık sorunlu bir telefon hocam. Yani ROM atsanız bile düzelmeyebilir.

@lusie Hocam arkadaşımda X600 var. Gerçekten çok sıkıntılı, Youtube platformunda video oynat tuşuna bastığında defalarca bastığında çok delaylı geliyor. Yani gerçekten sıkıntılı telefon, beni kanser ederdi.

Eski sürüm çözüldüyse iyi.

@lusie Hocam arkadaşımda X600 var. Gerçekten çok sıkıntılı, Youtube platformunda video oynat tuşuna bastığında defalarca bastığında çok delaylı geliyor. Yani gerçekten sıkıntılı telefon, beni kanser ederdi.

Eski sürüm çözüldüyse iyi.
Evet hocam. Yazın değiştireceğim zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı