Omori oynanır mı?

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi akşamlar. Normalde gördüğümde çocukluk hataları, çocukluk travmaları ve psikolojik sorunların temelde olduğu ergence bir oyun olarak gördüğüm Omori'yi oyun zevkine güvendiğim birkaç kişinin sevdiğini gördüm. Sizce bu oyun oynanır mı? Gameplay beklemiyorum, hikayeye önem veririm.

Bu arada oyun key olarak satılıyor mu? Veya indirime giriyor mu? 20 dolar bu oyun için saçma bir fiyat çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
kesinlikle oynanır. 600 saatim var omori'de. tüm indie ve hack and slash oyunlarını oynamış aşık olan biri olarak Omori, oyun tarihinde en iyi hikayesi olan ilk 5 oyuna rahatça girer. belki en iyisidir. Oyun key olarak satııyor diye biliyorum.

kesinlikle oynanır. 600 saatim var omori'de. tüm indie ve hack and slash oyunlarını oynamış aşık olan biri olarak Omori, oyun tarihinde en iyi hikayesi olan ilk 5 oyuna rahatça girer. belki en iyisidir. Oyun key olarak satııyor diye biliyorum.
Oyunu denemek istiyorum ama 650 TL bu oyuna mantıklı gelmedi. Key olarakta bulamadım. İndirime girerse veya key bulursam denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı