OpenCore "On Memory panic stackshot. Succeeded" hatası

Dosya bozuk inmiş olabilir mi?
Bende de buna benzer bir olay olmuştu:
Hocam az önce başarıyla elmayı gördüm fakat dil seçicide takılı kaldı bir dert daha :D

1 Saattir bekliyorum hocam 2 kere yeniden başlattım macOS Recoveryde Examining Volumes bu Disk Bölümleri İnceleniyor'da kalıyor

BIOS ayarlarını kontrol et ayrıca USB 2.0 portu kullan.
Hocam başka ne yapayım Disk Bölümleri İnceleniyor da kalıyor USB 2.0 DA denedim falan olmuyor 1 kere geldi sadece oda format atarken kaldı öyle yarım saat

NVMeFix.kext'i config'e işleyip deneyiniz.
İndikten sonra .zip'den çıkartın bu arada.

Sistemde NVMe disk yok, kullanılan disk SATA. @watheD BIOS'ta hangi ayarları yaptın? Kurulum ekranında eğer touchpad ve klavye çalışıyorsa kalan USB'leri sökmeyi dene.
Hocam herşey çalışıyor ve Macin olduğu USB dışında hiçbir şey takılı olmuyor

Tamam hocam hemen

Hocam zip içinde 2 adet kext var biri dSYM ile bitiyor ikisinide mi kexts klasörüne atıcam

Super IO Failed to detect SuperIO chip gibi bir hata verdi EFI Dosyasını atsam siz halletseniz olur mu

Dediklerinizi yaptım kexti kurdum gene aynı yerde takılı kalıyor disk bölümleri inceleniyor'da kalıyor

Az önce bişey farkettim.. Flash Belleği çıkarınca o Disk Bölümleri inceleniyor yerinde ekran geldi oradan diske bastım ssd mi seçtim.. Yani Flash Belleği çıkarınca oluyor neden böyle oldu acaba Flash Bellekte bir sorun mu var Flash sızda Kurulum yapamam ne yapayım ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı