One UI 6 güzel mi?

Rhythmİnmyheart

Centipat
Merhaba arkadaşlar, S23 serisine dağıtım bir iki gün önce başlamıştı. Güncelleyen arkadaşlar nasıl buldunuz? Stabilite nasıl? Benim cihaz S22 daha güncelleme gelmedi fakat yavaştan Galaxy Store üzerinden uygulamalar yeni sürüme güncellenmeye başladı. S22 için batarya performansını çok merak ediyorum, şu anlık memnunum ekran süresinden bakalım güncellenince nasıl olacak?

Ben de S22 kullanıyorum, yabancı forumlarda beta sürümler için pil konusunda gelişme olduğu söyleniyor. Bu ay sonu gibi S22 serisi için de güncelleme bekleniyor, bakalım zaman gösterecek.

Önümüzdeki hafta gelme şansı var bence, S23 bile beklediğimden önce güncellemeyi aldı.

UI 6'daki quick settings iğrenç olmuş bence.

Bana da garip geldi açıkçası gözümüz alışana kadar biraz zaman alır, o menüde ilk defa köklü bir değişim oldu bu güncellemeyle birlikte bence.

Stabilite falan kötü değil de swipe gestures şeffafdı artık gri arka plan eklemişler ve özelleştiremiyormuşuz. Ui5'te kal daha bence ileride geçersin.

Hocam navigasyon çubuğunu mu diyorsunuz? Daha detaylı yazabilir misiniz?

Bu çubuk eskiden şeffafdı belli bile olmuyordu. Simdi gri yapmışlar. Menüde bende gri oldu siyah yapmada yok keşke geçmeseydim diyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231103_173859_Chrome.jpg
    Screenshot_20231103_173859_Chrome.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 256
  • Screenshot_20231103_174003_Chrome.jpg
    Screenshot_20231103_174003_Chrome.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 262

Yeni konular

Geri
Yukarı