OnePlus 9 Pro kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

288807

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Screenshot_2023-01-26-19-57-21-92_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg

Sıfır cihazdan aldığım ekran süresi, sizce normal mi?
Ekran QHD 120Hz açık.

QHD ve 120hz olduğunu birde verimsiz bir işlemci olduğunu hesaba katarsak gayet iyi. Otomatik parlaklıkta mı kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
One plus 9 alacaktım fakat şarjı su gibi içtiği söyleniyor. Açıkçası güvenemedim yoksa yurtdışı olarak şuan 6600 TL ye bulunabiliyor ama dediğim gibi SD888 in su gibi batarya tükettiği gerçeği var.

One plus 9 alacaktım fakat şarjı su gibi içtiği söyleniyor. Açıkçası güvenemedim yoksa yurtdışı olarak şuan 6600 TL ye bulunabiliyor ama dediğim gibi SD888 in su gibi batarya tükettiği gerçeği var.
Evet öyle hocam pil çok başarılı değil,lakin çok fazla alternatif yok.Yani seçenek fazla olmadığı için şuan tercih eden insan sayısı fazla.

OnePlus 9 alacaktım fakat şarjı su gibi içtiği söyleniyor. Açıkçası güvenemedim yoksa yurt dışı olarak şu an 6600 TL'ye bulunabiliyor ama dediğim gibi SD888'in su gibi batarya tükettiği gerçeği var.

Su gibi içme mevzusuna pek katılmasamda Samsung üretimi bir işlemci olduğu için verimsiz olduğu doğrudur. Zaten 65W desteği olduğu için batarya konusunda pek sıkıntı yaşamazsınız.

Mi 11T var hocam gayet alternatif bir cihaz.
Mi 11T, MediaTek kullanıyor, ve kaydı ile ilgili sıkıntıları duydunuz mu bilmiyorum, genel sıkıntı yazılımsal.Yaklaşık 4 yıllık Xiaomi tecrübesinden sonra önermem!

Verdiği performansa göre çektiği enerji fazla hocam. Mesela TSMC üretimi 8+gen 1 işlemcide oldukça verimli.
9bin civarına aldım hocam, Android tarafında daha makul güncel bir işlemci yok maalesef.

Geri
Yukarı