Online Oyun Tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar canım sıkılıyor. Bana '' Metin2 ve League of Legends '' e benzemeyen '' savas oyunu olmayan '' online oyun önerir misiniz '' wolfteam '' ı hiç demeyin. Gta 5 online benzeyen birşey varsa veya farklı birşey canım sıkılıyor sürekli artık bıktım. Cs:Go'dan. Oyun tavsiye eden arkadaşlar tavsiye ettikleri oyunu oynuyorlarsa beraber oynayabiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarış oyunlarına yönelebilirsin ama senin online oyunlardan canın sıkılmış. Bence Witcher 3 gibi kendini geliştirme ve hayatta kalma oyunlarına yönel derim.

Smite'ı deneyebilirsin MOBA oyun ancak LOL ile uzaktan, yakından alakası yok. Vindictus var gerçekten çok eğlenceli, türkiye de birçok kişinin deneyimlemediği muhteşem bir oyun. S4 League var, C9 Online var, TERA Online var, Neverwinter Online var, son olarak Jadde var. Ha birde DCUO. İstersen azıcık oyunları anlatıyım;

SMİTE: Söylediğim gibi moba bir oyun hero satın alma ve oyun içinde ''build'' etme sistemi geçerli, fakat hero'lar yerine mitolojik tanrılar var. (Odin, Thor, Chaac, Medusa gibi) 5 Adet haritası var. Aynı zamanda karakterini tps açıdan oynatıyorsun, yani arkadan görüyorsun. Başlamadan önce ön yargılıydım fakat şuan hala oynuyorum.

VİNDİCTUS: Hiç görmediğim bir dövüş mekaniğine sahip, gerçekten çok hızlı taklalar büyüler havada uçuşan bir oyun. Kombolar 1-2-3-4 ile değilde mouse tıkları ile yapılıyor. Dövüşlere o dungeon'a ışınlanarak katılıyorsun MMORPG çok zevkli bir oyun. Tasarımları, optimizasyonu, fizik motoru mükemmel.

S4 League: Anlatabileceğimi sanmamakla beraber yine dungeonlara girip savaştığımız, farklı oyun modları ile beraber anime grafiklere sahip ilginç ama zevkli bir oyun.

C9 Online: Vindictus'un harita ve eşyalarını değiştir. Onun dışında akıcılık sistem vs. Her şey aynı.

TERA: Çok oynamadım ama çok geniş kapsamlı güzel bir oyun. 60GB olmasa oynardım.

Neverwinter: Metin2 tarzı oyunlardan kendini sıyırmayı başarmış zevkli bir oyun. MMORPG olmasına rağmen her şey bambaşka, oynarken farklı bir diyara gidiyorsun. Bana sorarsan TERA'ya benziyor.

Jadde: Dans oyunu.

DCUO: Kendi süper kahramanını veya kötü adamını yarattığım DC Comics'in zevkli bir oyunu. Şuan oynadığım oyunların içinde.

NOT: Smite veya DC Universe'yi beraber oynayabiliriz. Belki Vindictus'ta olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı