Online oyunlarda sistem gecikmesi yaşamak

Mur4tkilic

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımı ve internet sağlayıcımı değiştirdim. Oynadığım oyunları yeni bilgisayara kurdum ancak özellikle LoL ve CS2 de gecikme problemi yaşıyorum.
Yani şöyle mesela LoL'de Tab tuşuna basıp bıraktığım zaman 1 sn geç kapanıyor veya skill attığım zaman yarım 1 saniye geç atıyor aynı şekilde CS2'de de aynı problem var yürürken W tuşunu bıraktığımda karakter yürümeye devam ediyor.
LoL'de ms sabit 8 FPS 400 civarında bazen 200e kadar düşebiliyor, diğer tarafta CS2'de bu problemi yaşadığım zaman bazen oyun donup atıyor. Beraberinde Discord'da kapanıyor, fikri olan varsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununuz internet ile ilgili. Sistemden kaynaklı olsa hikaye oyunlarında ve normal kullanımdada sıkıntı çıkarırdı.

Evet Online olan bu oyunlar haricinde diğerlerinde problem yok hızla ilgili de bir problem yok arıza kaydı mı bildirmeliyim? Bir de güvenli internet açık bende bu sayede Rockstar Social Club'a da bağlanamıyorum onunla ilgili bir problem olabilir mi? Çocuklar için kapatmak istemiyordum güvenli interneti

Evet Online olan bu oyunlar haricinde diğerlerinde problem yok hızla ilgili de bir problem yok arıza kaydı mı bildirmeliyim? Bir de güvenli internet açık bende bu sayede Rockstar Social Club'a da bağlanamıyorum onunla ilgili bir problem olabilir mi? Çocuklar için kapatmak istemiyordum güvenli interneti
Güvenli internet ile ilgili olabilir. Durumu servisinize açıklayın. Birde duayen arkadaşların konuya bakmasını bekleyelim.
@SadeceYiğit @684918 @Senyör Kesada @eren28tr

Hocam o zaman modem değiştirin.
Arıza kaydı oluşturayım bakalım

Şimdi ping testi yaptım lol oynarken 8-9 ms sabit kalıyor çok nadir 12-15 ms çıkıyor bu arada mouse arayüzünde önemli anları kaydetme özelliği var sadece cs2 ve lol seçili kaydetme özelliğini kapatmıştım ama onunla alakalı olabilir mi acaba

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı