Ono TV kurulumu nasıl yapılır?

ahmet900

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 32 inç Onvo TV aldık. Servis kurulumu 400 ₺ miş. Eğer kendimiz kurarsak garanti dışı kalıyormuş. Kutu açılımı yaparken video çekersek ve bir kusur çıkarsan bu video işe yarar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 32 inç Onvo TV aldık. Servis kurulumu 400 ₺ miş. Eğer kendimiz kurarsak garanti dışı kalıyormuş. Kutu açılımı yaparken video çekersek ve bir kusur çıkarsan bu video işe yarar mı?
Onvo problemli. Servisleri problemli. Benimkine 5 gün gelmediler. En son kendim açtım. Ürün kırık çıktı. Onvo almamaya çalıştı. Hepsiburada aracı olduğu için Onvo kabul etmek zorunda kaldı. Gidip 300-500 fazla verin.En kötü servisleri çok olan Grundig alın. Ürün direkt servise kargolanıyor. Servis televizyonla kuruluma geliyor. Kesinlikle ne kadar olursa olsun servisi bekleyin. O ücreti ödeyin. Onvoda çok problemli çıkıyor. Benimkinin kargoda kırılmasının imkanı yoktu. İçine sivri bir şey batırılmış gibiydi. Fabrikadan bile öyle paketlenildiğini düşündüm.

Ben Beko kulllanıyorum. Servisle birlikte geldiler, kurdular, neyin nasıl yapılacağını anlattılar. Oldukça iyiydi. Siz servisi çağırın yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı