OpenCore OpenCore 0VD92X i5-10400 6 Cores Nvidia Quadro P2000 AC 3165, RTL8111 24GB RAM, 500GB SSD

Hocam kesinlikle USB Mapping’den dolayı mıdır? Benim atmış olduğum EFI klasöründe gözünüze çarpan veya yanlış olan bir durum var mı? Kext klasörünü CLI ekranındayken çalıştırıyor mu? Orda bir yanlışlık olabilir mi?
USB Mapping ile sorunun çözüleceğini düşünüyorum. EFI Klasörüne çok bakmadım, direkt config'i düzenledim. Ancak isterseniz sıfırdan bir EFI düzenleyebilirim. Onu deneriz.

USB Mapping ile sorunun çözüleceğini düşünüyorum. EFI Klasörüne çok bakmadım, direkt config'i düzenledim. Ancak isterseniz sıfırdan bir EFI düzenleyebilirim. Onu deneriz.
Config’te ne gibi bir problem vardı hocam? Size zahmet olmazsa EFI atma şansınız olur mu? Sistem bilgilerim mevcut. Sizi uğraştıracaksa hiç zahmet etmeyin. Ben yarın USB Mappingi tekrardan kurcalayacağım, hatta bunun için bir konu açayım.

Dosya Ekleri

• IMG_6982.jpeg
    IMG_6982.jpeg
    256,8 KB · Görüntüleme: 16
BIOS Ayarlarını gözden geçirin, Reset NVRAM yapıp tekrar deneyin. Ayrıca advanced mode'da kontrol edin BIOS ayarlarını.
Hocam sistemi kurdum bir şekilde. Şuan ekran kartımı tanıtmam lazım, çift monitör kullanıyorum ama 2. monitörü algılamadığı için yansıtma yapamıyorum ve grafiksel yerlere girdiğim zaman kasmalar mevcut yani yağ gibi akmıyor. Ekran kartım Nvidia Quadro P2000. Bunu nasıl tanıtabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı