Opera GX kendi kendine bir şey yükledi

enesbabagg123

Femtopat
Daha fazla  
1626115909278.png

Bu nedir bilen var mı?

Hangi internet sitesine girdiniz? (siteler izin almadan dosya indirebiliyor)

Bazı sitelerden virüs düşüyor, bunun için siteye girmen yeterli. Pek bilinmeyen, adı duyulmamış bir siteye girdin mi?

Kaspersky sağ olsun sayesinde internet sitelerine güvenmiyorum (resmi olsalar bile).
Kaspersky sitelerden gelen izinsiz dosya indirmelerini engelliyor (ücretsiz versiyonu), neredeyse bütün Technopat Sosyal Kaspersky Security Cloud kullanıyor. (bende dahilim)

Kaspersky sağ olsun sayesinde internet sitelerine güvenmiyorum (resmi olsalar bile).
Kaspersky sitelerden gelen izinsiz dosya indirmelerini engelliyor (ücretsiz versiyonu), neredeyse bütün Technopat Sosyal Kaspersky Security Cloud kullanıyor. (bende dahilim)
Ben de o yüzden seviyor ve öneriyorum. Ücretsiz olmasına rağmen işini çok iyi yapıyor.

Otomatik dosya indirtmesi kötü bir şey zaten.

Sitelere girince otomatik yükler hocam önüne geçmek için ya antivirüs internet Security açın ya da Brave kullanın öneriyorum.

Otomatik dosya indirtmesi kötü bir şey zaten.

Sitelere girince otomatik yükler hocam önüne geçmek için ya antivirüs internet Security açın ya da Brave kullanın öneriyorum.

Bu yöntem her tarayıcı (Mozilla dahil) ve arama motorlarında geçerli bir şey, önüne geçmek için ya bir indirme yöneticisi kullanmak ya da bir internet antivirüsü içeren bir antivirüs yazılımı kullanmak gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı