Opera kısayol resmi değiştirme

Han Lue

Decapat
Daha fazla  
1-2 gündür Opera kullanıyorum. Gerçekten çok hızlı ve iyi fakat Chrome'deki gibi anasayfaya site kısayolu ekleyince resminde sitenin adresi yazıyor. Chrome'deki gibi sitenin kendi logosu bulunmuyor. Kesin bir ayarı vardır, basittir ama dediğim gibi yeni kullanıcıyım. Operacı arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Benim de aynı şekilde oluyor fakat üst taraftaki sekme çubuğuna eklerseniz simgeler gözüküyor:

1603494331858.png

Benim de aynı şekilde oluyor fakat üst taraftaki sekme çubuğuna eklerseniz simgeler gözüküyor:

Eki Görüntüle 712855
An itibariyle buldum biraz komik oldu ama anlatayım işinize yarar belki. Bir kısayol ekle üzerinden değil normal siteye girdiğiniz zaman sağ üstteki kalbe basın ve alttaki seçeneklerinden hızlı erişimi seçin ve kapak fotoğrafını da sitenin içeriğine göre değiştirebiliyorsunuz

An itibarıyla buldum biraz komik oldu ama anlatayım işinize yarar belki. Bir kısayol ekle üzerinden değil normal siteye girdiğiniz zaman sağ üstteki kalbe basın ve alttaki seçeneklerinden hızlı erişimi seçin ve kapak fotoğrafını da sitenin içeriğine göre değiştirebiliyorsunuz

Konuyu hortlatmış olacağım ama şu anda işe yaramıyor bu. Başka çözüm bilen varsa söylerse güzel olur.

@TBTURK, kötü günler için saklıyordum, işinize yarar bu yöntem:

technopatSosyal.png

1. Yukarıdaki resme sağ tık yapıp "Farklı Kaydet"e basarak resmi bir yere kaydedin.
  2. Ana sayfadaki Technopat Sosyal'e gelip eklerdeki görselde olduğu gibi üç noktaya basın.
  3. "Özel görüntü ayarla"ya basın ve indirdiğiniz resmi seçin.
Sonuç:

1698095307557.png

Eski sürümlerde çalışmayabilir, benim sürümüm Opera 104.0.

Dosya Ekleri

• 1698095161972.png
    1698095161972.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 6
@TBTURK, kötü günler için saklıyordum, işinize yarar bu yöntem:

Eki Görüntüle 1987927
  1. Yukarıdaki resme sağ tık yapıp "farklı kaydet"e basarak resmi bir yere kaydedin.
  2. Ana sayfadaki Technopat Sosyal'e gelip eklerdeki görselde olduğu gibi üç noktaya basın.
  3. "Özel görüntü ayarla"ya basın ve indirdiğiniz resmi seçin.
Sonuç:

Eki Görüntüle 1987929

Eski sürümlerde çalışmayabilir, benim sürümüm Opera 104.0.

Eve gidince deneyeyim hocam. Bu arada belirtmeyi unutmuşum Opera GX'de denedim çalışmadı. Sizin dediğinizide denedim o da olmamıştı. Belki indirdiğim resmin formatından dolayı olabilir. Akşam bir de sizin attığınız resim ile deneyeceğim.

Geri
Yukarı