Oppo pişmanlıktır

Arkadaşımda a ile başlayan bir telefonu vardı. Tasarımı çok güzel, ama malzeme kalitesi iyi değil. Kasası boya atmıştı🙁

Ben 3.5 yıl boyunca Oppo A5S kullandım. Tam bir eziyetti arayüzde bile donma kasma yapıyordu. Kamerası zaten yağlı boya gibiydi. Küçük oyunlar bile oynanmıyordu.

Yönetim değişti ve Oppo'dan farkı kalmadı. Nothing bile bütün BBK grubundan daha iyi bir marka... En azından gereksiz model salmıyor piyasaya.

Bilmiyorum. Cihaza güncelleme gelmemesine de üzüldüm. Çok iyi bir cihazdı oysaki. X2 Pro alınabilir.

Çatı şirketin adı. Dahil olan markalar = Oppo - Vivo - Realme - OnePlus - IQOO.
Bu.

@merto14

Valla bana sorarsanız BBK grubundan bir tek OnePlus alınır. iQOO hakkında bir fikrim yok. Diğerleri alınmaz.

Ben 3.5 yıl boyunca Oppo A5S kullandım. Tam bir eziyetti arayüzde bile donma kasma yapıyordu. Kamerası zaten yağlı boya gibiydi. Küçük oyunlar bile oynanmıyordu.
Oppo'nun A serisinin klasik kronik sorunu işte :D

A serisi ve reno serisi duzgun islemci kullanmiyorlar.
Reno serisinin kullandığı işlemcileri modellere göre de değişiyor. Reno'ların baz modelleri ile pro modellerinde en azından iyi işlemciler mevcut. Lite modellerinde ise düşük/orta segment işlemcilerden mevcut. Benim zamanında kullandığım Oppo telefonumda Mediatek Helio P95 mevcuttu ve beni hiç üzmedi.

İşlemci kalitesi konusunda Reno modellerini karşılaştırırsak:
Pro>Baz model>Lite

A serisi konusunda haklısınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı