Orochi V2 vs VXE R1 SE

Bütçe
1200
Hocam eliniz kaç cm nasıl tutuyorsunuz. Orochi aşırı küçük mouse Eki Görüntüle 2095055 yanında çocuk gibi kalıyor R1 SE'nin.

Şu an lanet olası bir G203 Lightsync kullanıyorum. Palm grip olarak tutuyorum. Bir rahatsızlık hissetmiyorum. Orochi V2 9mm kısa sorun olmaz sanırım. Faremi 1 cm geriden tutunca rahatsız olmadım.

Hocam pilin şarjı bittiğinde kullanamayacaksınız fareyi o açıdan bakarsak. O fiyata daha iyi mouse zor bulursunuz. Benim attığım mouse sizi 80-85 saat falan götürür ama sizin bütçeniz yeterli değil.

Aslında bu kadar fazla olmasını da düşünmüyordum ancak 500-600 liralara dayanıklı bir fare yok. Zaten oyun pek fazla oynamam TFT, Rust, Satisfactory gibi oyunlar oynuyorum günde 3-4 saati geçmez.
Almışken kablosuz olsun diye yola çıkınca bu bütçede yetersiz kaldı yine 😁

Aslında bu kadar fazla olmasını da düşünmüyordum ancak 500-600 liralara dayanıklı bir fare yok. Zaten oyun pek fazla oynamam TFT, Rust, Satisfactory gibi oyunlar oynuyorum günde 3-4 saati geçmez.
Almışken kablosuz olsun diye yola çıkınca bu bütçede yetersiz kaldı yine 😁
Valla dostum, konfor gerçek önemli ya. G Pro Wireless kullanıyorum (Hero versiyon) yaklaşıkta 5 sene kadar oldu. Clicklerinde hiçbir problem yok, ilk günkü gibi performansı var ama orta tuşunda öyle bir sıkıntı var ki 1 kere aşağı çekerken 2 kere felan çekiyor aşağı ve gerçekten çok rahatsız edici. Sizin konunuzu görünce bende bi almayı düşünüyorum şuan.
bunu araştırıp alacağım eğer olumluysa. Satıcının gerçekten sıkıntılı olduğunu biliyorum ama yapacak bir şey yok gibi.

Vallahi dostum, konfor gerçek önemli ya. G PRO Wireless kullanıyorum (Hero versiyon) yaklaşıkta 5 sene kadar oldu. Click'lerinde hiçbir problem yok, ilk günkü gibi performansı var ama orta tuşunda öyle bir sıkıntı var ki 1 kere aşağı çekerken 2 kere falan çekiyor aşağı ve gerçekten çok rahatsız edici. Sizin konunuzu görünce bende bir almayı düşünüyorum şu an.
Bunu araştırıp alacağım eğer olumluysa. Satıcının gerçekten sıkıntılı olduğunu biliyorum ama yapacak bir şey yok gibi.

Satıcı aşırı sıkıntılı garanti yok gibi bir şey. Şansınıza inanıyosanız alın.

Vallahi dostum, konfor gerçek önemli ya. G PRO Wireless kullanıyorum (Hero versiyon) yaklaşıkta 5 sene kadar oldu. Click'lerinde hiçbir problem yok, ilk günkü gibi performansı var ama orta tuşunda öyle bir sıkıntı var ki 1 kere aşağı çekerken 2 kere falan çekiyor aşağı ve gerçekten çok rahatsız edici. Sizin konunuzu görünce bende bir almayı düşünüyorum şu an.
Bunu araştırıp alacağım eğer olumluysa. Satıcının gerçekten sıkıntılı olduğunu biliyorum ama yapacak bir şey yok gibi.

Hay ağzınız bal yesin ya. Benim G203 Lightsync'te aynı anlattığınız gibi. Başka hiçbir sıkıntısı yokken orta tuş sayfayı 2 aşağı çekiyorsam yarım yukarı atıyor irrite oldum artık. Sırf o yüzden yeni fare arıyorum.

Valla dostum, konfor gerçek önemli ya. G Pro Wireless kullanıyorum (Hero versiyon) yaklaşıkta 5 sene kadar oldu. Clicklerinde hiçbir problem yok, ilk günkü gibi performansı var ama orta tuşunda öyle bir sıkıntı var ki 1 kere aşağı çekerken 2 kere felan çekiyor aşağı ve gerçekten çok rahatsız edici. Sizin konunuzu görünce bende bi almayı düşünüyorum şuan.
bunu araştırıp alacağım eğer olumluysa. Satıcının gerçekten sıkıntılı olduğunu biliyorum ama yapacak bir şey yok gibi.
BÜtçeniz yeterse benim attığım m800 ultrayı almak daha mantıklı amazon sonuçta. Hem 600mah bataryası var üstüne 4k. 300tlye bataryayı ve polling rate upgrade yapmış olucaksınız. Yanında dongle almanız lazım 4k kullanmak için almasanız da olur 600mah batarya az değil. Bütçeniz yetmezse şanslıysanız alın derim.

BÜtçeniz yeterse benim attığım M800 ultrayı almak daha mantıklı Amazon sonuçta. Hem 600mAh bataryası var üstüne 4K. 300TL'ye bataryayı ve polling rate upgrade yapmış olacaksınız. Yanında dongle almanız lazım 4K kullanmak için almasanız da olur 600mAh batarya az değil. Bütçeniz yetmezse şanslıysanız alın derim.

Gerçekten çok güzel fareler var tabii fiyatına göre. İndirimleri takip edip 1100-1200 civarına Orochi V2 alsam mantıksız mı olur? Çünkü bayağı yükseldim bu fareye çok hoş duruyor. En son G203'ün tipini beğenmiştim ama aldığıma pişman oldum. Aynı durumu yaşamam umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı