Orta seviye kulak içi kulaklık önerisi

ynsxxd

Centipat
Daha fazla  
12 yaşındaki kardeşim doğum günü için kulaklık istiyor ben de isteğini karşılamak istiyorum. Telefon konuşması falan yapmayacak, şarkı falan dinlemek için kullanacak. Ne alacağım hakkında bir fikrim yok, yardımcı olabilecek kişiler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeye bağlı olarak değişir ama 1000 TL'ye Samsung Buds 2 var 500-600 TL'ye Redmi Buds 4 active var.

Bütçeye bağlı olarak değişir ama 1000 TL'ye Samsung Buds 2 var 500-600 TL'ye Redmi Buds 4 active var.
Güncel olarak 2000 küsür liralardan başlıyor Buds 2.

500 veya daha altı.

Arkadaşlar siz beni çok anlamamışsınız galiba. Sizin önerdiğiniz kulaklıklar biraz daha üst düzey kulaklıklar. Ben diyorum ya sadece müzik dinlemek gibi aktiviteler için kullanmalık bişey arıyorum. 12 yaşındaki bir çocuğada 1000 TL lik kulaklık almak mantıklı değil zengin değilsen eğer. Ben 500 TL civarı bişey arıyorum ve 500 TL nin bile fazla olduğunu düşünüyorum aslında ama yapacak birşey yok.

Son düzenleme:
500 veya daha altı.

Arkadaşlar siz beni çok anlamamışsınız galiba. Sizin önerdiğiniz kulaklıklar biraz daha üst düzey kulaklıklar. Ben diyorum ya sadece müzik dinlemek gibi aktiviteler için kullanmalık bişey arıyorum. 12 yaşındaki bir çocuğada 1000 TL lik kulaklık almak mantıklı değil zengin değilsen eğer. Ben 500 TL civarı bişey arıyorum ve 500 TL nin bile fazla olduğunu düşünüyorum aslında ama yapacak birşey yok.
QCY T13

Çok zam gelmiş hocam bakmadım fiyatına tekrar kusura bakmayın bunu alın gitsin.

Geri
Yukarı