Rehber Orta seviye mouse

Birkaç eksik ürün var ama yine de güzel. Katar Pro'nun sensörü 3327 değil bu arada, özel üretim. Eline sağlık.

Aslında araştırdım ve sosyalde 3327 denmiş.

Öneriler vs. güzel de bence rehber yapıldığı zaman gerçekten daha fazla özen gösterilmeli.

Görseller, kaynaklar ve farelerdeki IPS, Hz gibi değerler söylenilmeli.

O nuda bir sonraki rehberde yapacağım ilk olduğu için biraz acemiyim?
MX 518 benim de kullandığım şahane bir alet. Ayrıca tavsiyem aşağıdaki linki koyman zira çok daha ucuz. 209 TL.

Sağ olun hocam hemen yapayım.

Aslında araştırdım ve sosyal'de 3327 denmiş.
Sosyal'de çoğu kişi yanlış biliyor. Bu farenin sensörü hakkında net bir bilgi yok.

Deathadder V2 Mini varken Rival 3 alınmamalı bu arada.
Bakalım, göreceğiz :)

Ben hiç rehber yapmadım fakat yapacak olursam gerçekten uğraşırım.
İnsanların bilgi edineceği bir rehbere bence de daha fazla özen gösterilmeli. Yine de ortadaki rehberden çok yapılma amacına bakmak lazım. Uğraşıp insanlara yardımcı olmaya çalışması bile yeterli aslında.

Bu rehberler neden onaylanıyor? Kafamı karıştırmayın, 500-600₺'ye Razer DeathAdder V2 alacaktım. Bu rehberi görüp kafam karışırsa her mesajını raporlarım. Eline sağlık bu arada. :D

Bildiğini yap, rehber aklını karıştırmasın. Bende zamanında Sensei Ten ve DeathAdder V2 arasında kalmıştım ama @hadwiger sayesinde Razer DeathAdder V2 almaya karar verdim ve o bütçe aralığında piyasadaki en iyi mouse olduğu konusunda iddaya girerim.

Sosyal'de çoğu kişi yanlış biliyor. Bu farenin sensörü hakkında net bir bilgi yok.

DeathAdder V2 mini varken Rival 3 alınmamalı bu arada.

İnsanların bilgi edineceği bir rehbere bence de daha fazla özen gösterilmeli. Yine de ortadaki rehberden çok yapılma amacına bakmak lazım. Uğraşıp insanlara yardımcı olmaya çalışması bile yeterli aslında.

Ben mesaj yazana kadar kendisi de gelmiş zaten umarım keyfin yerindedir kanka.

Bildiğini yap, rehber aklını karıştırmasın. Bende zamanında Sensei Ten ve DeathAdder V2 arasında kalmıştım ama @hadwiger sayesinde Razer DeathAdder V2 almaya karar verdim ve o bütçe aralığında piyasadaki en iyi mouse olduğu konusunda iddaya girerim.

Ben mesaj yazana kadar kendisi de gelmiş zaten umarım keyfin yerindedir kanka.
Yerinde çok şükür. Sen de iyisindir umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı