OS X El Capitan Driver Nasıl Kurulur?

Murat Bayram

Hectopat
Daha fazla  
OS X El Capitan yükledim güzel ve stabil çalışıyor fakat wireless adaptörün driverını ekran kartının ve ses kartının driverını nereden bulup kurabileceğimi bilmiyorum ne yapmalıyım?

ATI Radeon HD 5570
Intel Core 2 Quad Q8300
Realtek HD Audio Controller
Birkaç sorum olacak. 1)Sistemden USB'yi çıkarıp yeninden başlattığımda Clover 5 saniye içinde Windows üzerinden başlatıyor dual-boot yapmadığım için de açamıyor doğal olarak. Onu nasıl yapabilirim?
2)HDMI ile bağladığım televizyondan ses gelmiyor kulaklık takınca da çalışmıyor bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
Bu arada wireless network controller adlı programı indirerek internete bağlandım.

Ekran kartın hakkında El Capitan için pek birşey bulamadım, Lion ve MLion için etkinleştirme yöntemleri var da gayet bilgi gerektiren cinsten istersen bir göz at:
Завод Ati Hd 6Xxx, 5Xxx, 4Xxx
Öncelikle teşekkür ederim, fakat internet için bulduğum driver sorun yaratınca sıkıntı yaşadım telefondan girebiliyorum sadece internete. Elimde başka Windows cihaz olmadığı için de atamıyorum USB ile. Sonuç olarak ise önce interneti çözmek benim için farz oldu. Yardımlarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Kulaklık taktım ve VoodooHDA sayesinde kulaklığı çalıştırabildim fakat hala HDMI sesini yapabilmiş değilim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı