Otobüs oyunu önerisi

Omsi 2 hariç bütün otobüs oyunları yalan. Çok pahallı bir oyun. İndirime çok zor giriyor. Fakat fiyatının kuruşu kuruşuna hak eden bir oyun. Oynama fırsatım oldu bu oyunu.
Milyon tane mod var. Bütün modlar gerçek otobüslerin tıpa tıp aynısı. Sesler, görüntüsü birebir. Aşırı gerçekçi bir oyun. Diğer yandan harita modları güzel. Şimdi hem gerçek haritalar var hem kurgu olan var. Bu arada oyuna Türk harita modu yapan insanlar var. Ben Eskişehir modu kurmuştum. Adamlar baya benzetmiş. Yolları ve güzergahı aynısı. Yabancılar aynı şekilde, gerçek haritalar ve kurgu haritalar şeklinde yapıyorlar. Size tavsiyem kesinlikle Omsi 2. Sakın grafiğine bakmayın. En kaliteli otobüs oyunudur.

Anladım. Fakat Omsi ve Fernbus Simulator harici sağlam bir otobüs oyunu yok piyasada. Bir de Bus Simulator 2018'e bakabilirsin. Ama sanırım pek sevilmedi.

Omsi 2 hariç bütün otobüs oyunları yalan. Çok pahallı bir oyun. İndirime çok zor giriyor. Fakat fiyatının kuruşu kuruşuna hak eden bir oyun. Oynama fırsatım oldu bu oyunu.
Milyon tane mod var. Bütün modlar gerçek otobüslerin tıpa tıp aynısı. Sesler, görüntüsü falan. Aşırı gerçekçi bir oyun. Diğer yandan harita modları efsane güzel. Şimdi hem gerçek hatlar var hem kurgu olan var. Bu arada oyuna Türk harita modu yapan insanlar var. Ben Eskişehir modu kurmuştum. Adamlar birebir yapmış. Yollar falan aynısı. Yabancılarda aynı şekilde gerçek hatları yapıyorlar. Size tavsiyem kesinlikle Omsi 2. Sakın grafiğine bakmayın. En kaliteli otobüs oyunudur.
teşekkürler indireceğim en kısa sürede

Bus Simulator 18 önerimdir. Fakat rezil bir optimizasyonu var. GTX 1060 ile yüksek ayarlarda 60'ı zar zor alıyorum. Arkadaşım ise GTX 1080 ile full de 65'i zar zor :) can sıkıcı bir durum

Otobüs olarak mobilde Bus Simulator 2015 vardı, Bilgisayarda ise Bus Simulator adında bir seri vardı, Otobüs değil ama arkada tam kamyoncu müziği açıp, tır sürme zevkini arıyorsan Euro Truck Simulator 1 ve Euro Truck Simulator 2 vardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı