Otobüste 2 numaralı koltuk nasıldır?

hahaxd

Kilopat
Arkadaşlar yarın yola çıkacağım, 2 numaralı koltuğu aldım mecburen. Bu koltukta televizyon vs. var mıdır ve bu koltukta rahat edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Firmanın donanım seçimine kalmış. Televizyon olan araçlarda ön sırada da olur. En büyük artısı, yol boyunca yolu izleyebilmeniz.

Otobüslerdeki(en azından bulunduğum bölgede) TV veya internet hizmeti berbat. Sürekli haraket halinde olduğu için sanırım sürekli sinyal gidip geliyor. İnternet hızından dolayı değil de, yolun bitmesine 2-3km kala açıyorlar interneti uyuz oluyorum. O yüzden yolu izlemeye devam...

televizyon vs.. her koltuk için standart olur.(Araç bu hizmeti sunuyorsa her koltuk içindir)bozuk, arızalı değilse...
yolu izlersin şöför muhabetti vs. yolculuk rahat olur.umarım

Çoğu araba berbat bana göre. Ne zaman bir yere giderken otobüs kullansam kanser oluyorum. O yüzden en temizi uçak. Saçma sapan insanlar koltuklarını yatırıyor falan bebeklerin ağlamaları kusmaları. Televizyon genelde oluyor ama belli bir yere kadar açmıyorlar ve genelde sıkıntılı oluyor. Kulaklık kafalarına göre veriyorlar. En temizi yolculuk yaparken müzik dinlemek veya uyumaktır bana göre.

İki numara teksen iyi olabilir.Muavinle veya şoför ile konuşabilirsin.Tabi şoförü pek konuşturmamak lazım:).Arkadaşların dediği gibi diğer yolcular sorun çıkartıyor yani sessiz bir şekilde otobüs ile yolculuk yapmak imkansız.Otobüs ucuz bir ulaşım tercihi olduğu için normal.Ama bir kulaklık ve güzel bir müzik ile yolunu şenlendirebilirsin.İyi yolculuklar!;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı