C# Otomatik mail doğrulama için Gmail şifresi nasıl alınır?

NooPlayer

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir uygulama geliştiriyorum. Her şey güzel gidiyor ancak mail doğrulamak için Gmail kullandığımda maalesef Gmail sunucusuna ve mailime bağlanmadığı için doğrulama kodu yollanmıyor. Internette araştırdım fakat 7 sene önceki konularda mail şifresini yazınca çalıştığını gördüm. Denedim yine işe yaramadı. Ne yapmam gerekiyor? Alternatif mail sağlayıcısı öneriniz var mı?

Teşekkürler.

Merhaba. Bir uygulama geliştiriyorum. Her şey güzel gidiyor ancak mail doğrulamak için Gmail kullandığımda maalesef Gmail sunucusuna ve mailime bağlanmadığı için doğrulama kodu yollanmıyor. Internette araştırdım fakat 7 sene önceki konularda mail şifresini yazınca çalıştığını gördüm. Denedim yine işe yaramadı. Ne yapmam gerekiyor? Alternatif mail sağlayıcısı öneriniz var mı?

Teşekkürler.
Gmail en son bir güvenlik güncellemesi yapmıştı ama tam hatırlayamadım. Auth key gibi bir şey alıyordun ayarlar kısmından. Bu şekilde bir araştırır mısın?

Ekleme
Ayarı buldum. Dener misin?

Cok teşekkür ederim dostum. Muhtemelen buydu. Diğer bir postta da forumda bundan bahsetmisler konu farkli olsa da. Deneyip hemen yazacağım. Tekrardan teşekkürler.

Mailtrap kullanabilirsiniz. Hesap açtığınızda size ekteki gibi bazı smtp bilgileri veriyor.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-01_113743700.png
    resim_2023-10-01_113743700.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı