Oyun Outlast Trials'ı beğendiniz mi?

Osman Nuri23

Hectopat
Makaleler
2
Oyun yüzde 95 olumlu almış Steam'de çok şaşırdım. Oyun co-op olduğu için hikaye ve korku unsurlarının zayıf olduğu söyleniyor önceki oyunlara göre ama eğlence olarak daha eğlenceli galiba beraber oynamak. Siz oyunu beğendiniz mi nasıl buldunuz?

Oyun yüzde 95 olumlu almış Steam'de çok şaşırdım. Oyun co-op olduğu için hikaye ve korku unsurlarının zayıf olduğu söyleniyor önceki oyunlara göre ama eğlence olarak daha eğlenceli galiba beraber oynamak. Siz oyunu beğendiniz mi nasıl buldunuz?

Bende merak ediyorum hocam bu konuyu. Acaba hikaye nasıl? Ne vadediyor? Asıl mesele co-op olayı mı?

...daha eğlenceli galiba beraber oynamak.
Arkadaşınızla oynadığınız sürece bir çöp kovasında oynamak bile keyifli gelecektir.

Onun dışında kendim oynamadım fakat 1- 2 incelemeye ve oynanışa baktım. Oynanış olarak eh işte, hikâyesi olmayan, tamamen co- op odaklı tasarlandığı için tek başına zor ve sıkıcı olan, zaten olmayan korkunçluğunu iyice yitiren bir oyun olmuş. Adında Outlast geçmese 2 gün yayıncılar tarafından oynanıp unutulacak ve her sene çıkan co- op korku oyunlarının aynısı olmuş. Ha tabii ben oyunu oynamadım. İzlediğim ve dinlediğim şeylerden çıkarımlarım bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı