Oxelo mıd 500 kaykay alınır mı? Yoksa mevcut kaykay geliştirilmeli mi?

Whister

Hectopat
Daha fazla  
4 yıl önce kaykay almıştım. Aktif olarak kullanmıyorum fakat arada spor olması açısından sürmeye çıkıyorum. Her türlü spor dalını deneyimlemek istiyorum. O yüzden kaykayımı geliştirmek veya yenisini almak istiyorum. Normalde alacağım kaykay Decathlon üzerinde 600 TL'ydi fakat zam gelmiş ve 1050 TL olmuş. O yüzden kendi eski kaykayıma yeni çıkartma alıp tekerleri ve rulmanları değiştirmeyi düşünüyordum. Sonradan kuzenim Decathlon'da bir kaykayın indirime girdiğini söyledi. 8-12 yaş yazıyordu fakat aralarında sadece 5-6 cm oynuyor sorun olmaz dedi.

1650970115825.png

Kaykay bu. Sizce almaya değer mi? Tekerlek bileşeni: %100 poliüretan boyutlar: 54 mm. Sertlik: 92a rulmanlar: Abec5. boyutlar: 31"(78, 8 cm) X 7.75"(19, 7cm). Bileşenler: 7 katmanlı kayın ağacı. Öyle ollie, atlama, zıplama hareketleri yapmıyorum. Sadece düz bir şekilde asfalt, kaldırım ve düz park alanlarında eğlencesine kullanıyorum. Boyum 175 cm. Ürünü kullanmak için 130Cm'den uzun olmamız gerektiği yazıyor. Alırsam sıkıntı yaşar mıyım? Asfalt üzerinde deneme şansım yok, sadece mağaza üzerinde deneyeceğim fakat düz zeminde zaten sorun yaşayacağımı sanmıyorum. Sanırım kendi kaykayıma yeni parçalar almak daha pahalıya geliyor. Fikirlerinizi sunarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı