EA App Oyun bir yabancının hesabında

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben Epic Games'ten Battlefield 5 almıştım eskiden, şimdi girip oynamak istedim. Kendi EA Games hesabımda yoktu bir daha tıkladım "biguncledook" adında bir hesapta çıktı oyunum. EA Games hesabında bir başkasının Steam ve Xbox hesabı bağlı fakat Epic Games benim hesabıma bağlı. Bunu nasıl değiştirebilirim bir başkasının hesabından Battlefield 5 oynamak istemiyorum.

1709569622940.png

1709569644025.png

E-posta'dan ise faturamı buldum.

1709569839522.png

Oyuna az önce girdim ve ekran kartı sürücüsü çöktü. Kurup tekrar girdim bu sefer de anlamadım ama bir hata verip attı. Tekrar girmeye çalıştığımda ise bu hatayı veriyor.

1709569873804.png

Ek not: Az önce girdim, hikaye kısmından bir bölüme girdim, hafif kasmalarla sinematik sahne çıktı fakat hata vermeden kapandı. Sonra Epic Games ve EA Games çıktı. Kişi beni atmış olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hesabınız çalındı, ya da aldığınız dönemde kendi hesabınız yerine internetten aldığınız çalıntı bir hesabı eklediniz.

Çökme sorununun oyundan kaynaklandığını sanmıyorum, hiçbir oyun mağazası hesap sorunu yüzünden GPU sürücüsünü çökertemez.

Ya hesabınız çalındı, ya da aldığınız dönemde kendi hesabınız yerine internetten aldığınız çalıntı bir hesabı eklediniz.

Çökme sorununun oyundan kaynaklandığını sanmıyorum, hiçbir oyun mağazası hesap sorunu yüzünden GPU sürücüsünü çökertemez.
Peki nasıl düzelteceğim? Kişi sanırım bir hanımefendi Steam ismine bakılırsa.

Hocam başka hesaba eklendiyse geçmiş olsun, hediye etmişsiniz. Üzerinden de çok zaman geçmiş.

Ama grafik sürücüsünü silip yeniden kurarsanız belki çökme sorununu çözersiniz.
E-Posta atsam yardımcı olurlar mı veya hesap sahibiyle iletişime geçsem benim hesabıma atabilir mi oyunu? Ben Epic Games'imi başka bir hesaba bağlamam ama bağlanmış.

E-Posta atsam yardımcı olurlar mı veya hesap sahibiyle iletişime geçsem benim hesabıma atabilir mi oyunu? Ben Epic Games'imi başka bir hesaba bağlamam ama bağlanmış.

Hocam EA platformuna çok hakim değilim, şimdiye kadar iade vs yapmadım ama hesaptan hesaba oyun atabileceğinizi hiç sanmıyorum. En iyi ihtimalle Müşteri hizmetleri üzerinden hesapları ayırabilirsiniz.

Bu arada eğer dediğim tarzda ucuza satılan bir hesabı hiç kullanmadıysanız Epic veya EA hesaplarınız ele geçirilmiş olabilir. Şifrelerinizi değiştirip 2 adımlı doğrulamayı açmanızı tavsiye ederim.

Hocam EA platformuna çok hakim değilim, şimdiye kadar iade vs yapmadım ama hesaptan hesaba oyun atabileceğinizi hiç sanmıyorum. En iyi ihtimalle Müşteri hizmetleri üzerinden hesapları ayırabilirsiniz.

Bu arada eğer dediğim tarzda ucuza satılan bir hesabı hiç kullanmadıysanız Epic veya EA hesaplarınız ele geçirilmiş olabilir. Şifrelerinizi değiştirip 2 adımlı doğrulamayı açmanızı tavsiye ederim.
Bu arada kişinin hesabına girebiliyorum fakat kişide zaten doğru düzgün oyun bile yok ayrıca 6 kişi arkadaşlarda ekli. Eğer çalıntı hesapsa kendi hesabım gibi isim değiştirsem sorun olur mu?

Başkasının hesabına nasıl giriyorsunuz hocam, o sizin hesabınız olmasın? Çalınıp ismi değiştirilmiş olabilir.
Doğru diyorsunuz fakat benim zaten kendi e-postama kayıtlı EA Games hesabım var. Bu arada dün girebilirken bugün Battlefield 5'den çıktığımda EA Games uygulamasında hesap açılmasına rağmen direk geri kapanıyor nasıl çözebilirim?

Başkasının hesabına nasıl giriyorsunuz hocam, o sizin hesabınız olmasın? Çalınıp ismi değiştirilmiş olabilir.
Ayrıca ekran kartımda da sorun var hangi oyuna girersem gireyim siyah ekran hatası alıyorum bu yüzden doğru düzgün de giremiyorum.

Bakın hocam kişinin hesabındayım.
1709645029558.png

@Emrecngz 4 adet bilgisayar bağlı hesaba, ana hesap Kanada'da. Benimle iletişime geçmesi için kendi İnstagram hesabımı profil resmi yaptım umarım görüp iletişime geçer.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı