Oyun dünyasına giriş yapacaklar için "kesinlikle oyna" dediğiniz oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortada becermelik bir şey yok. Oyuncuların çoğu pattern ezberleyip geçiyor. Başyapıt övgüleri boş.

Olay patterndan otesi bazen yetenek yetmiyor doğru yolu bulmakta şart mesela zehir hasarı yiyen bossa ateş hasarı atipta neden olmuyor dersen o senin suçun ayrıca sanat tasarımı muazzam farklı gorunmek için yorum yapmayın sevmeyebilirsin ama kaliteli oyunlar kabul et ya da neden sevmediğini belirt duzgun sebeplerle tabii ki.

Olay patterndan otesi bazen yetenek yetmiyor doğru yolu bulmakta şart mesela zehir hasarı yiyen bossa ateş hasarı atipta neden olmuyor dersen o senin suçun ayrıca sanat tasarımı muazzam farklı gorunmek için yorum yapmayın sevmeyebilirsin ama kaliteli oyunlar kabul et ya da neden sevmediğini belirt duzgun sebeplerle tabii ki.
Sanat tasarımı muazzam mı? Siz muazzam oyun görmemişsiniz. Kaliteli falan değil yukarıda bir iki sebep gösterdim zaten daha yazarım uzun uzun ama gerek yok. Sosyal medya övgüleri bile taraflı. Eğer EA yapsaydı bu oyunu yerden yere vurulurdu ama from software yapınca reviewerlar, oyuncular GOTY abi GOTY ya diye geziyorlar etrafta.

Farklı olmak için yazmadım. Benimle benzer görüşte insanlara rastladım farklı mecralarda reddit vs. Bu oyun kalitesiz bir oyundur.

Sanat tasarımı muazzam mı? Siz muazzam oyun görmemişsiniz. Kaliteli falan değil yukarıda bir iki sebep gösterdim zaten daha yazarım uzun uzun ama gerek yok. Sosyal medya övgüleri bile taraflı. Eğer EA yapsaydı bu oyunu yerden yere vurulurdu ama from software yapınca reviewerlar, oyuncular GOTY abi GOTY'ya diye geziyorlar etrafta.

Farklı olmak için yazmadım. Benimle benzer görüşte insanlara rastladım farklı mecralarda Reddit vs. bu oyun kalitesiz bir oyundur.

Muazzam oyun mu gormedim Baldur's Gate 3 Zelda tears of the kingdom Elden Ring ve tonla kaliteli yapım oynadım EA yapsaydı yerin dibine sokulmazdi kaldiki EA boyle oyun yapamazdı uzatmıyorum fakat size katılmıyorum yorumuzun içi dolu degil kotu yanları soylemek yerine bos bos farklı şeyler yazıyorsunuz.

Bence eskiden yeniye doğru oynamanız lazım, diğer türlü çok yeni oyun oynarsanız eskileri beğenmeyebilirsiniz.

Muazzam oyun mu gormedim Baldur's Gate 3 Zelda tears of the kingdom Elden Ring ve tonla kaliteli yapım oynadım EA yapsaydı yerin dibine sokulmazdi kaldiki EA boyle oyun yapamazdı uzatmıyorum fakat size katılmıyorum yorumuzun içi dolu degil kotu yanları soylemek yerine bos bos farklı şeyler yazıyorsunuz.
•kötü dizayn edilmiş quest yapısı
•build çeşitliliği iyi olsa da gameplay vasatın altı
•full grind
•kötü açık dünya ve map (eski from software oyunları vs. daha iyi)
•kötü renk paleti, sanat tasarımı vasat
•sıradan combat mekanikleri
•görsel anlamda sıradan, grafikler sıradan
kötü level dizaynı
•animasyon ve kontroller çöp
•hikaye ve karakterler vasatın altı
•kurgulanmış dünya kötü
•yapay zeka ortalamanın altı

İyi sanat tasarımlı oyun mu görmek istiyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

•Kötü dizayn edilmiş Quest yapısı.
•Build çeşitliliği iyi olsa da gameplay vasatın altı.
•Full grind.
•Kötü açık dünya ve map (eski from software oyunları vs. daha iyi)
•Kötü renk paleti, sanat tasarımı vasat.
•Sıradan combat mekanikleri.
•Görsel anlamda sıradan, grafikler sıradan.
Kötü level dizaynı.
•Animasyon ve kontroller çöp.
•Hikaye ve karakterler vasatın altı.
•Kurgulanmış dünya kötü.
•Yapay zeka ortalamanın altı.

İyi sanat tasarımlı oyun mu görmek istiyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kontroller animasyon yapay zeka kurgulanmış dunya kotumu zaten oyunun en iyi yaptığı şeyler bunlar Unity bu oyundan iyi diyorsanız daha gram lafım yok şaka yapmiyorsaniz lutfen fikrinizi içinize atın.

Kontroller animasyon yapay zeka kurgulanmış dunya kotumu zaten oyunun en iyi yaptığı şeyler bunlar Unity bu oyundan iyi diyorsanız daha gram lafım yok şaka yapmiyorsaniz lutfen fikrinizi içinize atın.
Gerçekten kaliteden anlamıyormuşsunuz. Unity bu çöplükten milyon kat daha iyi bir oyundur. Ben spesifik olarak sanat tasarımı için attım. Mükemmel bir oyun demedim zaten.

Tek tek oyun ismi vermeyeceğim ama sana bir önerim var, başlayacaksan bir türün eski ve sevilen oyunlarından başla. Sebebi basit, eğer günümüzün en iyi oyunlarına direkt başlarsan kafada hemen bir çıta belirlenecek ve onun muadillerini arayıp duracaksın. Sonra bulamayıp online oyun bataklığına düşeceksin. Eskiden çıkmış gerçekten lezzetli ama çağ dışı kalmış eserleri de grafikler ve kontrolleri gözüne batacağı için oynamayacaksın.

Sıra elbet günümüz oyunlarına gelecek ve o zaman da oyunlar hakkında fikir sahibi olmuş olacaksın. Gereksiz bir çıta oluşturmayacak, bahçeni genişleteceksin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı